1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Otwórz napęd...

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez KamileQ, Kwiecień 17, 2010.

1. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Witam. Mam problem z napędem liteon v1 Ixtreme 1.5. Nie chce czytać kopii. Na omegach bardzo ciężko odczytać gre ale jak już odczyta to idzie jak żyleta. z Verbatimami jest lepiej za ok.2-3 razem odczyta a najczęściej za 1 razem. Oryginały najczęściej za 1 ale czasem za 2-4 razem. Co robic? Wymienić napęd? Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZigUS

ZigUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    można przeczyścić napęd DVD (jakąś płytą do czyszczenia)
    można też rozebrać napęd i od środka go wyczyścić z wszelkiego kurzu i i innego badziewia [ u mnie w środku była tragedia :( ]...
    najlepiej przed takimi zabawami mieć gdzieś na dysku zgrany klucz napędu

4. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Podregulowac laser. Mialem taki sam problem ze klocek ledwo co czytał kopie a podregulowałem laser wedlug poradnika na tym forum i chodzi jak nowy ;)

5. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Jarek882 - jak wyregulowałeś? Konkretniej

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  7. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    ale mi nie wyskakuje błąd o brudnej płycie jak już odczyta gre to idzie jak żyleta. Np. jak wsadzam porysowanego pura na verbatimie to płyta się kręci ale pisze otwórz napęd. Za którymś razem się odtworzy.

Wczytywanie...

Poleć forum