Out of memory 2

Peter71

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Niestety nie mogłem założyć tematu w innym dziale chyba odpowiedniejszym do mojego problemu więc zakładam tutaj.
Problem jest taki że jak gram w COD Ghost w sieci to nie ma żadnego problemu natomiast ostatnio chciałem przejść od nowa kampanię i niestety wyskoczył napis "out of memory 2" wcześniej nie było takiego błędu bo juz raz kampanię przeszedłem. Odinstalowanie gry i zainstalowanie ponowne nic nie dało.
Co ciekawe kiedy odinstaliwałem grę i włączyłem bez instalowania na dysku twardym gra uruchamia się bez problemu trochę to dziwne.
Może ktoś spotkał się z podobną sytuacją i wie jak rozwiązać ten problem ?
Pozdrawiam



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Wyczyść pamięć podręczną konsoli nawet 3x i po każdym reset konsoli.
 

Peter71

Użytkownik
Użytkownik
Pamięć podręczną oczywiście czyściłem ale tylko raz reset też robiłem ale też tylko raz, rozumiem że reset robi się trzymając przycisk włączenia konsoli przez około 10 sek.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Nie, rest to wyłączenie i włączenie konsoli, zrób format HDD w konsoli ew przywróć ustawienia fabryczne ewidentnie coś się posypało w oprogramowaniu.
 

Peter71

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie formatowania dysku chciałem uniknąć ale jak nic innego nie pomoże to trudno zrobię jak mówisz. Dzięki za szybką odpowiedź. Jak tylko uda mi się naprawić ten błąd dam znać.
Pozdrawiam.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

Do góry Bottom