1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Out Of The Closet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kael4400, Luty 8, 2009.

1. kael4400

kael4400 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorki ze poruszam ten temat pomimo iż już był ale nie ma tam rozwiązania mojego problemu.:( Wszystko jest ok umawiam się na 18:00 wyskakuje na mapce serduszko jadę i gdy jestem na miejscu (koło baru) serduszko znika , gościa nie ma . A w kafejce po najechaniu na niego nie ma napisu Date.Próbowałem kilka razy w różnych ubraniach ale to nic nie daje.W tym czasie mam aktywny znak zapytania na mapie na kolo (tajemniczy kontakt) jade na miejsce i nieważne o której godzinie wchodzę w znacznik i nic wychodzę a on dalej jest :( Macie jakieś pomysły ? Dzięki za wszelka pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Budziol

Budziol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Out Of The Closet

Wejdź do restauracji i się przejdź po stolikach, przy jednym z nich siedzi delikwent ;p

4. kael4400

kael4400 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po problemie (Hard Way)

Dzięki , ale już skasowałem i zainstalowałem Gta 4 od nowa .
    p.s Nic to nie dawało próbowałem , pewnie gra złapała crasha :mad:

5. ventrue

ventrue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    Po paru godzinach (w grze oczywiście) gość powinien przysłać SMSa, że nie mógł przyjechać na miejsce i poda ci ponowną datę i godzinę spotkania.

6. kael4400

kael4400 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aaaaaaaaaaaaaaa

No nie musiałeś to napisać :D Teraz żałuje ze skasowałem savy , no nic mimo wszystko dzięki , będę wiedział na przyszłość :DD

Poleć forum