1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Overburn a Truncate

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sanosuke, Luty 24, 2012.

1. Sanosuke

Sanosuke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Chciałbym się upewnić w jednej sprawie.
    Mam LT 3.0, dash 13599;
    nagrałem grę XGD3 (Soul Calibur 5) przy pomocy starszej wersji IMG Burn,
    jak mniemam nagrywałem wtedy jedyną dostępną opcją overburn, podczas nagrania wywaliło błędy, nagrywanie "failed", ale płytę zamknąłem.
    Mimo wszystko gra zainstalowała się na HDD i działa normalnie.
    Chciałbym wiedzieć czy tak wypalona gra różni się od tej nagrywanej wybierając opcję Truncate?
    Aktualnie gram jedynie offline, konsola nigdy nie podłączana do internetu, ale czy czasami taka kopia nie oflagowała mi konsoli?
    Bo nie wykluczam, że kiedyś mogę się skusić na online.
    Obraz przepuszczony przez ABGX 1.0.6 ze wszystkimi zielonymi rezultatami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli chodzi ci o bezpieczeństwo na Live'ie to niczym się nie różni i masz małe bezpieczeństwo. Jeśli chcesz zniwelować ryzyko to najlepiej nagrywać iHAS'em gry XGD3.

Wczytywanie...

Poleć forum