1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BETA Overwatch

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez galaretka007, Maj 6, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28

W wątku tylko opinie!

Hej! Czy ktoś z was gra w betę Overwatch? Ja wczoraj trochę pograłem no i powiem, że miodzio. Mecze szybkie i przyjemne. Różnorodność klas jak i postaci, do tego mapy są fajnie zaprojektowane. Ogółem zastanawiam się nad pre-orderem. :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Maj 8, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Grałem wczoraj. Same pozytywy, czysta przyjemność i zabawa. Różnorodność faktycznie jest spora i każdy może znaleźć coś dla siebie, czy też wykorzystać specyficzne umiejętności danej postaci i zaskoczyć wroga. Zapowiada się kawał dobrej sieciówki.

4. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Jestem trochę zawiedziony. Spodziewałem się takiego pseudo MOBA, a to zwykły shooter. Mecze są szybkie ponieważ nie ma wbijania leveli i lokacje są małe, więc nie ma sensu dłuższej rozgrywki. Postacie niby zróżnicowane i mają dodatkowe umiejętności, ale tak łatwo zabić innego gracza, że najlepiej używać podstawowego strzału :p

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ogólnie gra się całkiem fajnie w tą grę (wersja beta). W pierwszy dzień nie potrafiłam się odkleić od gry :p Jedyne co mnie strasznie wkurza w tej grze to, że nie ma znaczenia czy ma się poziom 1 czy 50ty, bo i tak nic więcej się nie zyskuje, żadnych nowych broni itd. A popierdółki pokroju skiny, pozy mnie nie interesują, to nie simsy żeby mnie jarały przebieranki postaci :p Uważam również, że wydawanie 240zł za tą grę to gruba przesada, bo człowiek w to pogra i się szybko znudzi, bo nie ma sensu grania w coś, czego i tak nie można ulepszyć pod żadnym kątem. To, że jest szybka rozgrywka jest akurat dla mnie na plus. Gdyby trwała za długo to szybko bym się znudziła tą grą, a tak krótkie meczyki, każdy nieprzewidywalny. Wszystko zależy w dużej mierze na jaki zespół trafimy w grze, bo są tacy, którzy wiedzą co mają robić, a są tacy którzy w ogóle w grze nie uczestniczą tylko latają byle gdzie. Najbardziej to widać w trybie gdzie trzeba poprowadzić statek do punktów docelowych. Ogólnie uważam, że gra jest w sam raz dla kogoś, kto chce się odprężyć i pograć kilka meczyków, ale na dłuższą metę raczej nikt przy tej grze nie pozostanie, bo się znudzi po prostu. Nie ma w tej grze tego czegoś co by zachęcało do wbijania jeszcze wyższych lvli. Grę pewnie kupię, ale nie na premierę :)

davex lubi to.
  6. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tego co mi wiadomo to postacie będą do odblokowania. Ze względu a krótką betę można grać wszystkimi.

7. felipe

felipe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra ogólnie fajna, tylko postacie nie są zbalansowane. Niestety trafiają się drużyny które wybierają np samych tanków i dziwią się, że przegrywają. Jak już w drużynie trafi się "medyk" to już często klucz do sukcesu. Irytujące jest powolne biegnięcie przez całą plansze po odrodzeniu. Przydałaby się też jakaś kampania dla pojedynczego gracza.

8. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Overwatch to taki Team Fortress na sterydach i jak ktoś np. nie miał duże kontaktu na PC z tego rodzajem gier to może być na początku ciężko. Tego typu gry wymagają obeznania i obycia z postaciami, mechaniką i kontrowaniem postaci. Ja osobiście gram w Overwatcha na PC i nie wyobrażam sobie inaczej. Gra jest bardzo dynamiczna i niestety ale na padzie gra się źle choć tragicznie nie jest. Odpaliłem też bete na XO i o dziwo było nawet więcej fun'u na konsoli niż na PC. A to pewnie ze względu na niższy poziom trudności. Kosiłem wszystkich jak szło. Na PC już tak dobrze nie jest bo dużo ludzi ogarnia, nie mówiąc już ilu graczy czekało na tą betę...sam zacząłem w nocy już ściągać pliki. Według mnie gra na setki godzin, ogromny potencjał ale jednak na PC.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak dla mnie gra nudna i dziwna.
    Narazie nie widziałem jakiegokolwiek sensu levelowania bo nic to nie dawało - jakieś skórki itp są dla mnie zbędne.

Grałem może ~5 rozgrywek "eskortuj transport" i dosłownie krew mnie zalewała. Przeważnie u przeciwników było, co najmniej 2 graczy (kumatych), którzy brali tego robota - co stawia wieżyczkę. Było widać, że mają już opanowane mapy bo ustawiali się na kluczowych pozycjach (prawie idealny widok z góry).
    U mnie w drużynie natomiast nie kumaci.. cały czas chodzili jedną i tą samą ścieżką i ginęli.

Chyba tylko raz udało nam się wygrać transport. Tak za każdym razem dostaliśmy baty.

Pewnie grając w zgranej ekipie skończyło by się to inaczej - tego nie próbowałem więc nie oceniam.

Postacie wg mnie lepsze niż w Battleborn bardziej takie charakterystyczne.

Chociaż ani Overwatch ani Battleborn do mnie nie przemawia i nie kupię żadnej z nich.
    Chodź w Battleborn wygrana nie sprawiała jakiegoś wielkiego wyzwania..

10. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Gra ok fajna można pograć ale nie jest to tytuł który bym zakupił gdyż nie jest to aż taki tytuł by wydawać na niego pieniądze

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ

davex lubi to.
  11. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gra świetna, praktycznie nie można się oderwać, a od kiedy skończyła się beta to odczuwam jakiś brak - chyba się trochę uzależniłem przez te kilka dni.
    Jak ktoś wcześniej wspomniał, gra dla ludzi którzy lubią takie pozycje i ograli sporo tego typu gier na PC, na konsolach jest to raczej nowość (przynajmniej dla mnie).
    Sama rozgrywka niesamowicie wciąga, mecze są dynamiczne i bardzo szybkie, dzięki czemu nie można się nudzić. Postacie są bardzo zróżnicowane i rozgrywka różni się za każdym razem, gdy wybierzemy innego bohatera. Bardzo ważne jest, żeby dobrze "ogarnąć" postać, którą się gra, bo bez tego raczej szybko się ginie.
    Gra na pewno ma potencjał i będzie hitem wśród ludzi lubiących takie pozycje. Blizzard zostawił sobie też sporo miejsca na rozbudowywanie pozycji więc na pewno będzie w co się bawić przez długi czas.
    Stanowczo polecam, preorder już kupiłem, na regionie Korea na dzień dzisiejszy można wyłapać za 198 zł.

12. podly12

podly12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lubartów
    Ja rownież gre polecam, dynamiczna i wciągająca. Grało sie bardzo przyjemnie. Lecz nie jest to tytuł na długi czas na pewno po jakieś +/- 30h sie znudzi. Ogolnie wszystko byłoby elegancko gdyby nie cena nie jest warta 200zl.

13. felipe

felipe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    My cały czas patrzymy na cenę z naszej perspektywy. Dla przeciętnego Niemca jest jakieś 4h pracy i mówię o minimalnej płacy, która wynosi ok 10€/h . Akurat rano wypije w firmie kawę, chwilę popracuje i pójdzie na lunch i już zarobił na Overwatch

kuleczka91 i Onicniepytaj lubią to.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum