Overwatch

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!

KUP TERAZ W SUPER CENIE!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

felipe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grałem w betę a teraz gram w Origins Edition. Jak już wcześniej wspomniałem gra jest fajna, ale jest parę postaci, które są lekko mocniejsze w porównaniu z innymi. Nie mam tu na myśli Torbjorna , Bastiona itp. Ostatnio grając zauważyłem jak mocną postacią jest Mei. Jak w drużynie przeciwnej są 2, to praktycznie są w stanie zablokować cię w miejscu startu.
 

Feliksiu

Świeżak
Świeżak
A o samą grę jest bardzo ciekawa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JustLuuki

Świeżak
Świeżak
Szukam ludzi do gry.
Tag: JustLuuki

Zapraszam również do grupy na facebooku: Overwatch Xbox One PL
 

Nietoperz123

Świeżak
Świeżak
Ktos chce pograc ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grałem wczoraj i muszę powiedzieć że to całkiem fajna i zróżnicowana gra ale niestety udało mi się zakończyć jedynie 2 mecze bo w większości wywalało do menu z informacją ,,za mało graczy'' co mnie irytowało bo nic się wtedy nie dostaje a nie moja wina że ktoś ucieka bo przegrywa.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Też grałem w piątek i sobotę, mnie jedynie odrzuca animowana grafika. Sam gameplay nawet ok

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Grałem wczoraj i muszę powiedzieć że to całkiem fajna i zróżnicowana gra ale niestety udało mi się zakończyć jedynie 2 mecze bo w większości wywalało do menu z informacją ,,za mało graczy'' co mnie irytowało bo nic się wtedy nie dostaje a nie moja wina że ktoś ucieka bo przegrywa.
Miałem identycznie to samo. Nawet już podczas wybierania postaci były komunikaty "gracz XX opuścił grę".
I tylko siedzę z myślą WTF?! Nawet nie zacząłem grać, a tu już 4 raz próbuję włączyć jakiś mecz..
Więc zagrałem może 2 mecze do końca..

Po tym stwierdzam, że matchmaking w tej grze to istna tragedia.
Sama rozgrywka taka sobie, nie powala. I nie przemawia do mnie.

Ogólnie wiało nudą.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cena tej gry jest nieproporcjonalna do oferowanej zawartości, patrze po ceneo to wybulić trzeba 200zl a w Sklepie XBL 270 (aktualnie w super promocji za 230). Pewnie za jakiś czas będzie w F2P bo po za ładną grafiką i wieloma postaciami to ona nie oferuje nic a do tego ta irytacja gdy ktoś wychodzi albo go wywali i wszyscy lecą do głównego menu.

Za te pieniądze można mięć gry na setki godzin jak Wiesiek 3 czy GTAV
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pograłem w ten weekend i nie rozumiem tej ekscytacji niektórych nad tą grą . Gra nie oferuje wiele . Fajnie się gra ale przez chwile później staje się bynajmniej dla mnie nudna . Niewiele oferuje dla mnie ta gra mogla by do golda trafić bo tak to raczej cieszę się ze nie wydałem na nią pieniędzy bo był by to bardzo zły zakup .
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nawet jakby była w goldzie to obstawiam, że parę dni - może tydzień z tą grą i idzie w odstawkę.
Nawet taki stary Titanfall 1 jest jak dla mnie grą o wiele bardziej wciągającą od tego.

Ogólnie też nie rozumie tej ekscytacji.. ale wiadomo każdemu podoba się coś innego.

Nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że plants vs zombies garden warfare 2 są ciekawsze od Overwatcha :).
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wczoraj opuszczali ludzie mecze strasznie. No i ta komiksowa grafika. Taka strzelanka dla ośmiolatków.Chyba się Blizzard na tej grze przejedzie, nie podoba mi się nawet gratis, 2 stów bym w życiu nie dał.
 

Lukkoss

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A już myślałem, że to ze mną coś nie tak bo wszyscy zachwycają się tą grą. Dobrze, że był darmowy weekend bo strasznie bym żałował zakupu. Animowana grafika to kompletnie nie moje klimaty. Sprawdziłem połowe postaci, ale żadna nie była godna uwagi, więc reszte sobie darowałem. Po kilku meczach już zaczęła nudzić. Do tego problemy z matchmakingiem.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że plants vs zombies garden warfare 2 są ciekawsze od Overwatcha :).
Bo są ciekawsze :p Tam przynajmniej masz określone cele i kilka zadań. A w OW masz wszystko odblokowane, wszystkie postacie. Poziom w grze również nie ma znaczenia, bo nie masz nic lepszego od graczy, którzy mają poziomy niższe od Ciebie.
Jak dla mnie OW jest całkiem spoko grą, ale na tydzień - dwa, potem strasznie nudzi i dłużej niż 3h pod rząd nie potrafię w to grać :p Góra stówę mogę za to dać, więcej nie jest warte ;)
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
3 godziny, Respect :) Ja dwa dni po pól godziny , 45 minut i mam dość ,pewnie już tego nie odpalę. Ale te postacie,hmm , Borderlandsy i gry od Telltale też mi nie podeszły a ta grafika komiksowa je przekreśla.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
3 godziny, Respect :) Ja dwa dni po pól godziny , 45 minut i mam dość ,pewnie już tego nie odpalę. Ale te postacie,hmm , Borderlandsy i gry od Telltale też mi nie podeszły a ta grafika komiksowa je przekreśla.
Ze znajomymi...sama bym się prędzej znudziła...;-) Mi klimat gry pasuje, bo taki właśnie lubię, ale ogólnie ta gra nie jest warta swojej prawdziwej ceny :p
 

vannt93

Banned
Użytkownik
Świeżak
A o samą grę jest bardzo ciekawa
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Akurat grafika cell shading mi się bardzo podoba :), tworzy taki swój klimat. Więc to akurat w moim przypadku jest +.
Tylko monotonia i powtarzalność boli.

Inne FPS'y w MP też niby powtarzalne ale jednak nie odczuwam w nich tego znudzenia.

Tak jak @kuleczka91 powiedziała same levelowanie nie ma sensu.. bo nic konkretnego nie dostajemy.

Jedyny plus, że nowy gracz nie odstaje, aż tak od starych wyjadaczy.. bo starzy nie mają jakiś full wypasionych perków, modyfikacji broni itp itd.

Ale też niczym nie zachęca.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nikt więcej w to nie grał? Syn strasznie marudzi o tę grę chociaż wolałby inne gry ale dopiero 12 lat kończy więc żadne GTA w grę nie wchodzą. Co sądzicie o tej grze - warto? Da się w to grać bez słuchawek i mikrofony - czy raczej trzeba zainwestować w nie?
 

dan14nr

Użytkownik
Użytkownik
Ja jak miałem 12 lat to w GTA grałem i morderca nie jestem. Da się bez problemu bez headsetu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom