1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pachter: Microsoft powinien wywalić Kinecta z zestawów XOne

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 9, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po raz kolejny mamy okazję zapoznać się ze słowami znanego już w całej branży Michaela Pachtera, który tym razem doradza właścicielom marki Xbox jak mają dogonić Sony.

Nie odkryję Ameryki jeśli powiem, że na starcie nowej generacji coraz większą przewagę nad Xboksem One tworzy sobie PlayStation 4. Większość kupujących zwraca uwagę nie tylko na growy line up ale i cenę, która w przypadku giganta z Redmond jest odrobinę zawyżona. Niestety każdy nabywca next-gena Microsoftu ma na siłę wpychanego Kinecta, z którego i tak nie korzysta.

Wynikiem czego jest już 1,5 mln sprzedanych konsol na korzyść Japończyków. Według Pana Pachtera złotym środkiem na rozhuśtanie XOne jest stworzenie nowego, pozbawionego kamery bundle.

Szczerze mówiąc Michael też nie odkrył nowego świata, ale jego głos przynajmniej dotrze do włodarzy Microsoftu i może na polską premierę otrzymamy samego XOne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. shootinputin

shootinputin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakby wywalili ten syf z zestawu to może i cena nie była by oderwana od polskich realiów.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie wiem czemu, ale przeczuwam, że nawet jakby zrobiliby bundle bez Kinecta, to cena w PL byłaby max. o 100 zł niższa niż z Kinectem :F

5. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    A mi tam ten kinekt nie odstrasza, wisi mi on bo mnie stać.

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Nie każdemu uśmiecha się płacić za zestaw z kinectem, którego użytkownik nawet nie użyje ponieważ nie interesuje go skakanie przed ekranem. Lepszą opcją jest wybór zestawu, ewentualnie w przyszłości dokupienie kinecta. Więcej osób też zdecydowałoby się na ewentualny zakup next gena z racji niższej ceny zestawu.

3 użytkowników lubi ten post.
  7. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale ponoś i tak XO nie działa bez Kinecta więc musieli by wiele zmienić w konsoli żeby sama konsola miała działać bez kamery

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Działa bez kinect

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

9. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ależ om mOndry, pewnie czyta internet a potem głosi "swoje" mOndrości.

1 osoba to lubi.
  10. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie trawię tego gościa. Za kogo on się uważa. Za Boga ? Ameryki nie odkrył tym twierdzeniem.

11. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Prawda ze nic nowego nie powiedzial, ale sam bym chetnie zaopatrzyl sie w taki zestaw bez Kinect. Podobnie jak na X360, gdy kupilem Kinecta, jest to dla mnie taka zabawka na chwile..maly troche poskakal, znudzil sie i sprzedalem.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

12. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dla nas polaków 100$ w tą czy drugą to nie mało i wywalenie KINECT'a z zestawu było by zdecydowanie na PLUS.
    Jednak dla bogatego amerykańca, angola czy innego luda z kraju w którym nie pracuje się za pół darmo lub przysłowiową miskę ryżu to nie robi raczej większej różnicy.

13. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cena i tak nie dużo spadnie i kinecta od początku nie powinni na siłe wciskać.

14. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Teoretycznie ok. 100$ przynajmniej tak kiedyś coś mi się obiło o uszy że MS mówił o Kinekcie, a czy to dużo czy mało to pojęcie względne (dla jednego dużo, a drugiemu nie robi większej różnicy).
    Jednak był bym za zestawem BEZ KINECT'a, lub jak jest teraz przy Xbox360 że są do wyboru (konsola + konect lub wersje bez kinecta).

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jakby cena xboxa na polskie realia spadła tylko o jakieś 100 - 150 zł to raczej wielkie różnicy to nie robi. Bo jak ktoś chce kupić XO to te 100-150 zł na pewno już mu dosłownie "lata"! A wątpię, że pozbawienie XO kinecta przyniosło by jakieś super spadki cen jak chodzi o Polskę.

16. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Wersja bez kinect kosztowałaby 2000 z kinectem 2300 a kinect 450. Taka prognoza już była. W takim układzie większość kupiłaby grzecznie wersję z kinect i byłoby wszystko w porządku. Mówiąc o cenach mam raczej na myśli warunki EU i US. U nas pewnie byłby jeszcze droższy.

17. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja nie kupił bym z Kinectem nawet przy różnicy 200zł - bo po prostu jest mi on zupełnie zbędny, a dodatkowych mebli w pokoju nie potrzebuję :beguiled:
    Wolał bym za tą kasę kupić grę lub dwie bo większy miał bym pożytek z gier niż Kinecta, a myślę że dużo osób podobnie myśli jak ja

Wczytywanie...

Poleć forum