Paczka - poczta polska

Basteczeq

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam mały problem zamówiłem pewien przedmiot i paczka przyjdzie poczta poprosiłem o numer nadawczy i dostałem lecz jest to ok. 20 liczb, i tu moje pytanie które z nich mam wpisać bo jak wpisuje wszystkie to niestety nie działa
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
A po co ci to?
 

Basteczeq

Użytkownik
Użytkownik
Żeby się dowiedzieć kiedy paczka będzie i gdzie jest
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Poczta polska nie ma opcji monitorowania. Tylko Kurierka.
 

Basteczeq

Użytkownik
Użytkownik
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Może poczta coś nowego wprowadza. Ale działać i tak nie będzie. Nie wymagaj tego od poczty i tak mają śmieszne ceny.
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Basteczeq, nie czepiaj się ponieważ jest to testowa wesja więc wprowadzili ją nie dawno i pewnie o niej nie wiedział. i w dodatku testowa więc sam musisz popróbować chociaż może nie działać.
 

Tid7

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za info w sumie wszystko widać elegancko na 3 paczkach które sprawdzałem:)
Numer powinien wyglądać tak:
00357007733027790578 (celowo zmieniłem parę cyfr więc może nie działać)
 
Wszystko działa brałem paczkę z Hong Kongu i po stronie Poczty Polskiej było widać wpisy, że paczka jest zarejestrowana w Polsce. Tylko nie wiem jak to się ma do paczek wysyłanych w Polsce
 

krakowskimesjasz

Użytkownik
Użytkownik
no np ja swojej paczki nie widzę tam, a wysłana w Polsce - z Kujaw gdzieś do Krakowa. Natomiast czytałem w jakimś portalu, że właśnie strona wschodnia ma jeszcze problemy z wdrażaniem tego programu, mam nadzieję, że to właśnie dlatego paczki nie widać w trackingu.
 

Do góry Bottom