1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad 3 generacji od Xbox One S bluetooth.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rybak17, Sierpień 16, 2016.

1. rybak17

rybak17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć.

Testował ktoś z was już nowego Pada od Xboxa One S?

Stoję przed wyborem drugiego pada i zastanawiam się czy jest sens dopłacania do odświeżonego modelu. Z bluetooth nie będę w sumie korzystał, chyba że kiedyś w przyszłości. Interesują mnie natomiast inne zmiany.

Lepiej waszym zdaniem kupić tańszy sprawdzony kontroler z wejściem jack jaki mam czy dopłacić około 80zł do nowszej wersji? Podobno jest sporo kosmetycznych różnic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fixxxer1

Fixxxer1 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mińsk Maz
    Myślę że mało kto ma jeszcze tego pada i zbyt wielu opinii nie uświadczysz.

Wysłane z telefonu.

4. rybak17

rybak17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wiem, ale myślałem że znajdę tu osoby, które kupiły nowe X1 zaraz po premierze.
    Najbardziej obszerny artykuł znalazłem tutaj: http://www.spidersweb.pl/2016/07/xbox-one-wireless-controller-2016-test.html
    EDIT
    Mam już nowego pada:

Pierwsze wrażenia:

- Fajny kolor
    - faktura z tyłu na plus
    - analogi rzeczywiście działają lepiej
    - tylne przyciski są nieco przeprojektowane
    - bluetooth do PC z windowsem

Moim zdaniem warto dopłacić. Stary pad ma jakiś tydzień więc nie jest zużyty. Nowy w pudełku z fakturą: 219z, w przyszłości może będzie taniej.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 17, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum