1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad a beterie. 3 kreski a mruga.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez crash5, Kwiecień 18, 2011.

1. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanko , ponieważ mam 2 czy 3 kreski na padzie , a on zaczyna wariować czyli świeci się wokoło dioda na padzie. Czy to normalne , że mając 2 czy 3 kreski świeci się dioda na padzie wokoło? Dodam , że też raz grając w coda black ops choć to ma małe znaczenie rozłączył mi się zupełnie i musiałem włączać pada. Pad jest na chodzie jakieś około 20 godzin czy też ponad pare , tak mi się wydaje przynajmniej. Z góry thx za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    z tym padem jak masz slim tez tak mialem. bo okazalo sie blaszki w plecaku byly za malo wygiete i nie stykalo i pad sie wylaczal jak sie gralo

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pad się wyłącza ponieważ brakuje mu energii. A dlaczego miga już? ponieważ jak jest mniej niż max kresek to bateria szybko schodzi.

5. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    W black ops bardzo szybko schodzi bateria.. Jak ja gram na swoich akumulatorkach z wibracjami i headsetem to 8 godzin jak nie mniej i do ładowania.. A! i sa jeszcze rozne typy baterii. np. jedne sa do zegarkow a drugie do aparatow cyfrowych itd. wybieraj te do aparatow bo wtedy dluzej trzymaja:)

6. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    kup dobre markowe baterie. stan baterii w "paskach" na zwyklych bateriach jest kompletnie niemiarodajny. przy play&charge można "kreskom" wierzyć.
    Dla przykładu, oryginalne baterie z pada z nowego X, MW2 i BO - granie bez wymiany (liczone) 40godzin :)

7. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wskazania Pada nigdy mi nie wskazywały miarodajnych danych na temat stanu baterii, a mam Zwykłego X-a z 2009. Czasem na trzech kreskach trzyma kilkanaście godzin, czasem momentalnie się wyłącza, a stosuję baterie od królików. Tylko takie i nie sądzę bym kiedykolwiek trafił na podróbki. Taki urok.

Ale fakt, z innymi markami bywa źle - trzymają o wiele mniej i przy czterech kreskach potrafią paść nagle jak tsunami na Japonię

8. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Oh... Wszystko nie tak :]

Baterie kupowane w sklepach nie odzwierciedlają tych kresek - możesz mieć baterie nowa, a może mrugać. Te "paski" (stan baterii) są zgodne tylko z bateriami od M$ - proste. Temat już był.

9. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Z mojego 'doświadczenia' zwykłe baterie padają gdy dash pokazuje dwie kreski. Zawsze gdy kupiłem nowe to po 10-15 minutach wskakiwało na trzy kreski i tak się trzymało przez jakiś czas, gdy zauważyłem, że są dwie kreski to wiedziałem, że baterie padną niedługo.

Wczytywanie...

Poleć forum