1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad a proces oddawania na gwarancję

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez hajpek, Kwiecień 22, 2016.

1. hajpek

hajpek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zgłosiłem pada do naprawy/wymiany na stronie xboxa, teraz muszę wydrukować kartę nadania, a kuriera ups muszę sam zamówić? Będę musiał zapłacić za wysłanie, czy wystarczy tylko, że pokaże mu kartę nadania i powiem że Microsoft pokrywa koszty wysyłki? Jak z tym jest?
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Masz miec etykietę na paczke wydrukowana dostajesz ja przy zgłoszeniu. Kolejni do uos i unawiasz kuriera nic nie płacisz

Wysłane z mojego Honor 7.

hajpek lubi to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Drukuj etykietę, zapakuj dobrze pada, zamów kuriera i nic nie zapłacisz :)

hajpek lubi to.
  5. hajpek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok, dziękuję za odpowiedź! Pad spakowany i podjadę do punktu ups bo mam taki koło siebie i go oddam tam. Pozdrawiam!

6. dondamajk

dondamajk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mogę tworzyć nowych wątków, więc zadam pytanie tutaj... a w zasadzie trzy:

1. Mam 2 pady, jednego którego dostałem do xbox one i drugiego jack 3.5mm. Gram jedynie w FIFA16 (i to też nie jakoś szczególnie często) i po niespełna miesiącu oba pady mają już potrzaskaną lewą gałkę i nie zawsze w pełni reagują na kierunek wschód/południowy-wschód. Teraz pytanie czy mam pecha, czy używam za dużo siły czy ten sprzęt po prostu tak ma?

Oczywiście oddam sprzęt na naprawę gwarancyjną, ale jakoś mi to nie wygląda na przypadek... zresztą rozegrałem z 250-300 spotkań na jednym padzie Xbox 360 i prócz startej gumy lewej gałki wszystko było ok.

2. Mam wysyłkę do Frankfurtu (z Warszawy) - ile mniej więcej trwa cały proces wymiany sprzętu od czasu nadania wysyłki?

3. W tym padzie z zestawu przyciski LB i RB chodzą zdecydowanie gorzej i ciężej się je przyciska niż te w jack 3.5mm. Czy te pady z zestawu z konsolą są po prostu słabszej jakości czy jest jakiś inny powód?

7. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Nie wiem co Ty robisz z tymi padami, że tak je wyrobiłeś. Ja już mam XO 8 miesięcy i nic mi się z gałkam w padach nie dzieje. Więc chyba jesteś zbyt brutalny w grach :p

2. Cały proces trwa tak z 2 tygodnie. Wysyłka + odsyłka.

3. Pad z jackiem 3,5mm ma poprawione bumpery i dlatego lepiej chodzą niż w tych poprzednich wersjach pada. W starej wersji pada te bumpery chodzą tak sztywniej i czujesz jakbyś wciskał jakiś chiński plastik, a w nowym padzie przyciski chodzą dużo lepiej i nie cykają tak mocno.

dondamajk lubi to.
  8. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Maniacy fify niszczą pady. Mam osobę której co jakiś czas wymieniam lewy mechanizm. Jedyne rozwiązanie to pad robiony do dev konsol /na pokazy. Nie da się ich kupić normalnie.

dondamajk lubi to.
  9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wycieranie analogów też ma podobno związek z potliwością im bardziej pocą się dłonie tym gorzej dla pada. Ja ma bardzo suchą skórę i jeszcze nigdy nie wymieniałem analogów w żadnym pacie z powodu wytarcia.

10. dondamajk

dondamajk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi, sporo się wyjaśniło. Po długim weekendzie nadam oba pady.

A gdzie? Ebay? Allegro? Czy jeszcze jakieś inne miejsca? I po jakich frazach szukać?

Brzmi logicznie, ale z łoniakiem nie zdążyłem mieć takiego problemu i padły mechanizmy analogów.

11. hajpek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, pada wysłałem i doszedł, ale dostałem info, że odesłali mi zastępczy i jak mam to rozumieć? że tamtego będą naprawiać i jak naprawia to mi go odeślą, a ja będę musiał im odesłać tego zastępczego, który jeszcze do mnie nie doszedł? Jak tak to ile trwa naprawa, że oni bawią się w zastępcze kontrolery? Swoją drogą ten zastępczy jeszcze do mnie nie doszedł, a w mailu jest napisane, że do 28 dni może dojść...

12. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To zaczyn że sprawdzili twojego pada i wysłali ci nowy.

p_bladek lubi to.
  13. czakinho

czakinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tez wysłałem swojego Pada N gwarancję napisali mi email 26 kwietnia że wysłali zastępczy. Skoro te pady idą zwykła pocztą nie rejestrowane to wiecie może czy listonosz przyniesie do domu czy muszę się na poczcie dowiadywać

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

14. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak po 20dniach przejdź się na pocztę.

15. czakinho

czakinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    26 kwietnia wysłali pada a dziś 4 maja i pad już przyszedł. Niemiecka priorytetówka

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

16. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    U nich tak to się nazywa. Normalnie to jest to nowy pad. Nic Ci nie będą odsyłać, ani Ty im nic nie musisz wysyłać. Dostałeś nowy i ciesz się nim. Po prostu dostałeś oryginalny zamiennik swojego starego pada i tyle. Co do czekania na przyjście pada nie bój dupy, bo Ci przyjdzie max do tygodnia czasu ;)

17. Giker127

Giker127 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    I potem jeszcze tel. z Niemiec czy pad napewno dotarł i czy jestem zadowolony. Lux podejście do klienta.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

18. hajpek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pad doszedł do mnie wczoraj i faktycznie nóweczka :) dziękuję wam za odpowiedzi! Dobrze że są jeszcze dobre fora z ogarnietymi ludźmi! Pozdrawiam!

19. piesel99

piesel99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mogę pisać nowych wątków, więc szukam pomocy tutaj. Ostatnio kupiłem nowego pada xone do kompa. Na początku trudno było wpiąć kabel usb do pada, ale się udało. Problem mam taki: np. w grze ustawiam sobie na gaz oś RT. Gdy nacisnę ją w grze, to jest naciśnięta (w grze) przez cały czas, dopóki nie zrestartuję jej. Przypowinam, że sterowniki zostały zainstalowane.

Wczytywanie...

Poleć forum