1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad, aku do pada

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukiuki, Październik 3, 2007.

1. lukiuki

lukiuki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam zakupiłem aku do pada z interfejsem do ładowania i podobno z menu konsoli można zobaczyć poziom enegii baterii. Moje pytanie jest następujące,gdzie mianowicie znajduje się ten wskażnik baterii z padu w menu xa360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: Pad, aku do pada

krótko naciśnij X na padzie (ten środkowy co ma wokół podświetlenie) i u góry jest taka bateryjka

4. lukiuki

lukiuki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Witam mam teraz następujące pytanie. Podczas gry w xa na padzie świeci mi kontrolka że jestem podłączony, to jest normalne. Ale od czasu do czasu migają wszystkie na zamiane. Co to może być? Dodam że dzieje mi się tak na bateriach jak i na aku. Dzięki za wszelką pomoc. Pozdro.

5. Uszol

Uszol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Oznacza to że rozładowują się baterię. Pewnie ich nie doładowałeś, albo kupiłeś badziewne akumulatorki za 3zł sztuka które kiepsko się ładują.

6. master111

master111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a nie dostaje sie aku do pada w zestawie jak sie kupuje xbox 360?

7. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Nie, albo kupujesz charge and play kit (odradzam) albo kupujesz aku za ~30zł (za 35zł dorwałem 4aku + ładowarka w makro, nie pamiętam kiedy ostatnio je ładowałem ;))

8. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ja mam akumulatorki z GP 2500 chyba i bardzo sobie chwale. Laduje nie wiem, moze raz na tydzien, jak nie rzadziej. Ogolnie to ten wskaznik bateryjki jest beznadziejny, bo na akumulatorach caly czas wyswietla mi 3/4 kreski, a naladowane sa na full i smigaja, jak juz pisalem, ponad tydzien. :p

9. master111

master111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a na allegro.pl tez sie pewnie kupi ladowarke i aku?

edit
    charge and play kit?mozesz mi to wyjasnic bo jestem nowy i dopiero zamierzam kupic xbox 360 moze nawet w tym tygodniu.i nie wiem czy lepiej kupic premium czy arcade?bo nie wiem ile save mnie wiecej sie na karcie miesci?

Nie pisz postów pod sobą! //spike200

Wczytywanie...

Poleć forum