1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad + akumulatorek + ładowarka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez morphigame, Styczeń 7, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. morphigame

morphigame Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów
    Witam.

Mam następujący problem. Nie wiem czy nie robię czegoś źle, ale zdaje się, że nie powinno być w tym jakieś większej filozofii, mianowicie kupiłem oryginalną ładowarkę wraz z akumulatorkiem do pada z xboxa 360. Problem w tym, że gdy Pad jest odłączony od ładowarki to się wyłącza i to wszystko, a gdy podłączam pada przez ładowarkę do xboxa to na ładowarce uruchamia się przez chwilę czerwona lampa a następnie zmienia kolor na zieloną lampkę. Jednak gdy odpalam menu kontekstowe xboxa to bateria wciąż wskazuje niski stan naładowania i się nie ładuje, ponieważ po dłuższym czasie podłączenia wskazuje wciąż ten sam stan naładowania. Nie wiem, ale być może robię coś źle? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co się dzieje, albo akumulatorek jest uszkodzony? bo ładowarka raczej działa.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wygląda na walnięty akumulator ewentualnie elektronika baterii, nie masz gwarancji?

4. morphigame

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów
    Jest gwarancja :) Myślałem, że nie będę musiał go oddawać na gwarancję. Ale skoro jest to nieuniknione to będę musiał go oddać. dzięki za info ;)

5. morphigame

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów
    Problem jest rozwiązany. Jeżeli ktoś ma podobną sytuację, że akumulatorek nie chce się ładować czyli szybko z czerwonej lampki przechodzi w zieloną mimo, że bateria nie jest naładowana to można to rozwiązać następująco:
    Dzieje się tak, gdyż bateria nie ma wystarczająco dużo energii aby się ładować. Dlatego też kiedy lampka zmienia się w zieloną należy odłączyć pada od konsoli (właściwie kabel ładujący) i podłączyć ponownie. Proces ten należy powtarzać do czasu, aż czerwona lampka będzie się palić nie mniej niż 20sekund. Kiedy to nastąpi to oznacza, że akumulator ładuje się już w normalnym trybie :)
    Mam nadzieję, że pomogłem :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum