Pad czy Gra

krakoo

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie się zastanawiam co kupić czy 2 pada do X czy grę (Episodes From Liberty City lub Figh Night Round 4)

Ja kieruje się raczej na grę - ale napiszcie co byście woleli
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
ja na Twoim miejscu brałbym gre, zawsze dodatkowa zabawa, i miłościny gta z budy moga wpasc pograc,
FNR4 to gra na 2 pady imo
 

westmarcin

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm , ja bym brał UFC Undisputed 2010 -piekna gra :D
 

krakoo

Użytkownik
Użytkownik
No sorry ale troche przy drogo , max 100 zł jak by bylo . chyba wezme gta :)
 

westmarcin

Użytkownik
Użytkownik

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
bierz epizody na singla i na multi idealne :)
 

biskent00

Użytkownik
Użytkownik
Przerób X'a za 80zl i masz za 20 zl 4 gry ;] chyba najbardziej opłacalne :p
 

westmarcin

Użytkownik
Użytkownik
hahaha :D nom to chyba najlepsze :D
 

krakoo

Użytkownik
Użytkownik
na gametrade mozna wymieniac gry z PC na Xboxa ?? Bo Mam GTA IV na PC i bym zamienił na X360 :D
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie się zastanawiam co kupić czy 2 pada do X czy grę (Episodes From Liberty City lub Figh Night Round 4)

Ja kieruje się raczej na grę - ale napiszcie co byście woleli
Ludzie mnie dobijają. Niedługo się w necie będą pytać, czy w tej chwili powinni się wy****, czy jednak iść coś zjeść.
Potrzebny Ci drugi pad? Podpowiem, że nie służy do ozdabiania półki, ale do grania w dwie osoby jednocześnie. Jeśli tak, to kup pada. Jeśli nie, to grę .....
 

biskent00

Użytkownik
Użytkownik
Można .
 

westmarcin

Użytkownik
Użytkownik
mozesz wszystkio wymieniac :D ps3 xbox xbox360 pc ds psp itd :D
edit. oo kolezanka mnie uprzedzila :D , nie no gametrade jest spoko ludzie uczciwi za mna juz 3 transakcje teraz wlasnie czekam na far cry 2 to bedzie moja 4 :D
 

Shoowsky

Użytkownik
Użytkownik
Ja brałbym oczywiście pada , ponieważ 2 pady to podstawa dla XBOX'a jak dla każdej innej konsoli . Gry Ci nie uciekną *(pad też...) , ale większa jest radocha grając np z kumplem w Fight Night Round 4 czy UFC albo nawet gry sportowe niż samemu mucić w GTA przez jakies 1-2-3 góra już 4 miechy a potem żałować bo gra się znudziła a pada nie ma ... tak więc ja polecam pada ;)) :) .
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
gorzej jak się gier nie ma ;/
albo, co gorsza kolegów
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co do gametrade to zależy już od drugiego człowieka czy sie zgodzi na zamiane gry pc na x360.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A może się zapytasz czy podetrzeć się białym czy szarym papierem ?? jak będziesz wybierał dziewczynę to też napiszesz na forum ??
 

Tebcio1122

Świeżak
Świeżak
Też myślę że lepiej gre kupić :).
 

szymonski

Użytkownik
Użytkownik
o boze coraz głupsze pytania na tym forum padają:/
ja niedlugo założe temat i sie spytam czy kupić playstation 3 czy koszulke
 

nozo

Użytkownik
Użytkownik
Bierz grę ... troche bezsensowny temat ale ok .
 

Freszu

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz gry w jakich można grać we dwóch i one ci sie podobają Fight night round itp to bierz pada ale jeżeli preferujesz gre solo i nie masz zbytnio kogoś do towarzystwa to bierz gre.
 

Do góry Bottom