1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad czy przejściówka 3,5 do słuchawek?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Asawa18PL, Styczeń 8, 2016.

Pad czy przejściówka wejście 3,5 do słuchawek?

Poll closed Styczeń 22, 2016.
  1. Pad

57,1%
  2. Przejściówka

42,9%
  1. Asawa18PL

Asawa18PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Zastanawiam się czy lepiej kupić przejściówkę czy pada z wejściem 3,5 które (chyba każdy wie co umożliwia to wejście, więc to sobie daruję).

A więc:
    przejściówka
    http://allegro.pl/stereo-headset-adapter-xbox-one-przejsciowka-nowa-i5889662387.html
    czy pad:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=5893794642&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
    Mam jedno pytanie odnośnie pada: Wejście będzie przez wtyczkę czy kabel USB?
    + Lepsze BOIII czy SWB?

Co lepiej wybrać? I oczywiście ankieta, proszę o oddanie głosu!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Ja bym wybral adapter.
    Jedna wielka zaleta adaptera to ze mozesz zmieniac poziom glosu chatu i gry na przejsciowce!
    Przy padzie z jackiem musisz wchodzic w ustawienia. Co na przyklad podczas gry moze byc uciazliwe.
    W dodatku adapter nie przeszkadza ani nie dodaje wagi do pada, wiec grajac go w ogole nie czujesz :)
    Kazdy pad xbox one mozesz podlaczyc po przez micro usb.

4. Asawa18PL

Asawa18PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi mi oto w tym pytaniu(rzeczywiście jest trochę niezrozumiałe) czy jak bym miał ten pad z wejściem 3,5 to słuchawki będę musiał podłączyć przez wtyczkę czy przez USB

5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Sluchawki podlaczasz do jacka 3.5
    USB w padzie jest tylko do aktualizacji pada, podlaczenie go do np. PC i ladowania z play&charge.

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Przez wtyczkę.
    Bierz adapter,sam sprzedałem adapter i kupiłem pada i tego żałuję.
    Teraz muszę kupić chatpad:-/

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

7. sp7foy

sp7foy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    Jako, że grałem w obu wersjach to się wypowiem subiektywnie.
    - Adapter pozwala na regulację głośności bez przerywania czegokolwiek (a nie w każdej grze można tak sobie do menu wyskoczyć)
    - Adapter umożliwia regulację czat / gra i ma przycisk mute, co może być przydatne.
    - Adapter minimalnie zmienia uchwyt, to czy będzie przeszkadzać zależy od tego jak trzymasz. Mi przez pierwsze 10 minut sprawiał dyskomfort.
    - Zapewne też zużywa więcej energii, ale nie na tyle, żeby było to mierzalne czasem gry.

Ale tak zupełnie poza konkursem to brakuje mi wsparcia dla bezprzewodowych słuchawek.
    Skoro dźwięk i tak jest przesyłany do pada to czemu nie od razu do słuchawek.

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja wybrałem pada bo ceny tego adaptera są z kosmosu 120zł + kw za to to za wiele, jego zaletą jest opcja regulacji dźwięku i wyciszenie ale to też zależy kto w co gra i na pewno w multi to się przydaje ale ja mało gram w mp więc by mi to nawet nie był potrzebne. Dokładając 50zł można kupić nowego pada z jackiem dla osoby takiej jak ja to jest wygodniejsza opcja ponieważ bryła tego klocka by mi przeszkadzała. Gdyby to ustrojstwo było tak o polowe mniejsze...

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja kupiłem słuchawki i bezapelacyjnie adapter to lepsza opcja chyba że ktoś na słuchawkach tylko gra po singlu to wtedy jest zbędny.

10. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    @Rob1N_PL@Rob1N_PL za niedługo pojawią się chatpady,dzwoniłem do MS kiedy będą w Pl bo jestem zdecydowany ale oni sami nie wiedzą.
    Napisali że jedyna możliwość to kontakt z polskim microsoftstore i zamówienie przez nich ze sklepu ze stanów bez dodatkowych kosztów:)

11. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wydaje mi się że i tak nie dostaniemy wersji polskiej i jesteśmy zmuszeni kupić angielską :/ Ja raczej w tym układzie olewam sprawę.

12. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Na też bo lipa z gwarancją.
    No chyba ze polski store da mi gwarancję ale o to nie pytałem bo jeszcze nie dzwoniłem.
    Microsoft sam nie wie kiedy będą w PL :)

13. szutor

szutor Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Do mnie najprawdopodobniej dzisiaj dopłynie UPSem chatpad zamawiany z Irlandzkiego oddziału microsoftstore. Po przewalutowaniu 35EUR->USD->PLN wyszła mnie ta operacja ~157zł

Głos oddany na pada ;)

Wczytywanie...

Poleć forum