1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad-dalsze pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szakal666, Lipiec 15, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szakal666

szakal666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kriss - jak mówiłeś jest wątek ale jest zamknięty więc jak mam w nim cokolwiek napisać ?

pytanka ( chodzi o sposób na pada )

Jesli spyta mnie czy dałem do serwisu to powiedzieć ze tak ? A jeśli tak to co mam powiedzieć gdy spyta się czy go naprawili ?

Jeśli poprosi mnie bym go wysłał to nie wyśle go póki sam nie wyśle pada ? Wtedy co mam po prostu się rozłącyć czy może powiedzieć ze sprzedałem go popsutego itd ?

Gdzie mogę znaleźć numer do ich siedziby? I to prawda że minuta kosztuje 0.60 gr ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zalek

zalek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    google.pl tam masz wszystko ;]
    wejdz na tą strone i wpisz microsoft;]
    i tyle ;] tam masz numery ;P

4. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Tak infolinia płatna 0-801

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    rany boskie dzwonisz do nich mówisz że Ci nie działa to lub tamto. jeśli to pierwszy raz to jest prawdopodobieństwo że nie poproszą Ciebie o odesłanie starego. poza tym zawsze możesz się zapytać jak wygląda cała procedura zanim jeszcze podasz jakkolwiek dane i jak usłyszysz że trzeba odesłać to się możesz rozłączyć albo powiedzieć że go wywaliłeś bo po co Tobie niedziałający. trochę wyobraźni. nie wiem po co w kółko wałkować ten temat. poza tym opłata za 0-80 jest za całą rozmowę nie za minutę. zamykam

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    http://x360iso.org/o-konsoli/8558-darmowy-pad-76.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.