1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do bijatyk?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Jar, Październik 26, 2009.

1. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Jak w topicu. Dużymi krokami zbliża się eu wersja Blazblue, wyszedł Tekken 6 a z SF4 musiałem zrezygnować bo oryginalny klockowy pad doprowadzał mnie do szału.

W związku z tym mam pytanie-czy istnieje jakiś pad(który nie jest padem od PS3 na przejściówce) nadający się do mordobić właśnie? Najlepiej taki,żeby miał poczciwego krzyżaka zamiast tej gałki?

Jeśli nie to czy w takim razie poleciłby ktoś dobrego arcade sticka?(kompletnie jestem zielony w tym temacie dlatego prosiłbym o radę).

Thx i pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  5. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  6. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Krzaku ale my daliśmy linki do Arcade Sticków :)

7. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  8. Jar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
  9. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem Ci szczerze: mam tego saiteka, kopiłem go razem z ixem, żeby mieć od razu 2 pady, wziołem go właśnie ze względu na jego zamienianą miejscami gałkę. Myślałem, że będzie rewelacja, ale (!) rozczarowałem się troszkę, jest olbrzymi, głośny (guziki jakoś dziwnie głośno się wciskają), po zamianie miejscami gałki z krzyżakiem czasami pad fixuje, tzn. nie załącza się, trzeba mocno dociskać tego klocka z gałką. Krzyżak i tak jest beznadziejny bo łączony (nie jak w ps2/3). Analogi są bardzo wysokie, tzn mają bardzo duży kąt wychylenia co moim zdaniem zmniejsza precyzję (np. w racerach lub fpp). Nie wiem co masz do Xboxowego pada. Do SFIV Hadoukeny lub Ultra Combo to tylko analogiem:p Beznadzieja na tym krzyżaku. Do SCIV świetnie pasuje analog, bo ma mały kąt wychylenia i szybko możesz robić np. 2x do przodu, pół-kółka, precyzyjne ukosy. Na tym plastikowym krzyżaku jest totalny brak precyzji, nawet jak grałem w RE5 to jak wybierałem broń, np. na dół shotgun, to wybierał mi first aida (w lewo). Moim zdaniem ten saitek się nie nadaje aż tak bardzo, wole Xboxowego zwykłego bądź od PS2/3. A co to arcade sticka to się nie wypowiem, chodź uważam, że to dobry pomysł SZCZEGÓLNIE do SFIV i BlazeBlue (na którego też się czaję). Pozdrawiam

10. Jar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Zostałem jednak kupiony w momencie, w którym się dowiedziałem,że dpad saitekowy jest zrobiony na tej samej zasadzie co ten w moim poczciwym Logitechu Cordless Action Controllerze od PS2:
    http://ep.yimg.com/ca/I/extremepcgear_2074_651731251

Tak wiem, jestem inny ale świetnie grało mi się na nim w guilty geara mimo odstraszającego dpada(kumple trochę się mi dziwili,że wolę go do bijatyk od zwykłego pada od ps2).

Zakupiłem, jak okaże się szrotem to sprzedam albo zwrócę-w każdym razie dzięki za pomoc ; D

11. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Jar nie potrzebnie szukałeś tego Saiteka :) podałem ci go w linku

12. Jar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    ten co ja zapodałem różni się od tego Twojego wyłącznie tym,że można zamienić miejscami gałkę analogową i dpada więc spokojnie będe nim mógł grać nie tylko w mordobicia ; D

thx za link, inaczej bym pewnie na niego nie wpadł.

Wczytywanie...

Poleć forum