1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Melkorn, Grudzień 20, 2011.

1. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    Witam

Szukam pada do konsoli najlepiej z regulowana czułością gałek testowałem już razer onze i odradzam, ponieważ jest to konstrukcja, która sama rozpada się w rękach może ktoś zna jakieś inne dobre i oczywiście sprawdzone pady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. Melkorn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    orginalne mam 2 chodzi mi o jakis pad dobrej firmy np razer tylko ten oczywiscie odpada bo posiadam taki i sie nienadaje

5. byq.mistrz

byq.mistrz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co mi wiadomo to z dobrych padów masz wybór tylko między oryginalnym MS lub razer'em. Z MS możesz kupić pada z nowym d-padem a z razerów masz wybór między ONZA i ONZA w edycji tournament lecz skoro one nie przypadły ci do gustu zostają ci tylko te od MS.

Teraz mam pytanie do was o samą ONZE tournament edition. Co możecie napisać mi o tym padzie? Wyczytałem że bardzo dobrze się na nim gra lecz dosyć szybko się psuje. Proszę o opinię posiadaczy tego pada.

Melkorn napisz też prosze swoje przemyślenia na temat tego pada.

6. Melkorn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    Mistrz Onza jest naprawde fajna i dosc dokladna ale nowy pad u mnie działał zaledwie 14 dni poczym gałki same zaczeły latać, gram w BF3 i przy celowaniu sciaga w dół. Wysłałem go do naprawy otrzymałem nowego zapakowanego i historia ta sam, prawy analog znow sciaga w dół po 10 dniach grania. Ogolnie mam 4 znajomych ktorzy posiadaja ONZE i 3 juz miało ten sam problem.

7. byq.mistrz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielka szkoda, że konstrukcja ta jest tak wadliwa. Po marce Razer spodziewałem się czegoś dużo lepszego a tu widzę że wszyscy mają problem z analogami. No cóż, mocno się nakręciłem na tego pada lecz chyba się już z niego wyleczyłem. Pozostaje mi kupić pada od MS z nowym d-padem.

8. Adrianos111

Adrianos111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie szukałem na forum czy jest temat odnośnie Razer Onza Tournament, by zapytać czy tylko ja mam taki problem... Cholerstwo już 2 raz wysyłam do serwisu z powodu gałek. Do 3 razy sztuka. Wiecie może panowie co mogę zrobić gdy po raz trzeci się te gałki "rozjadą"? Mogę poprosić o zwrot kasy albo wymianę na inny sprzęt? Jeśli da się wymienić na inny sprzęt, to co polecacie? Może być nieoryginalne byle bezawaryjne.

EDIT:
    Co sądzicie o tym? http://www.morele.net/mad-catz-xbox360-black-ops-przewodowy-354592/ To chyba najlepsze rozwiązanie.

9. Pysiu21

Pysiu21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam Ci tego pada *Saitek cyborg rumble pad.

10. Adrianos111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A czy coś takiego jak wymiana na inny sprzęt (tańszy lub w podobnej cenie) wchodzi w grę?

11. byq.mistrz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    adrianos tego to najlepiej musiał byś dopytać się w sklepie, jaką mają zasady gwarancji.

Co do pada MADCATZ.
    Parę dni temu w poszukiwaniu pada również natknąłem się na ten model. trochę się nakręciłem, precision aim itp. lecz gdy wszedłem na bestbuy.com żeby sprawdzić ceny tego pada w stanach, na 14 komentarzy chyba tylko jeden był pozytywny. reszta pisała zgodnie : super sprzęt ale szybko poszedł na gwarancję. mój zapał zdecydowanie ostygł i podarowałem sobie kupno tego pada. Ponieważ sam szukam jakiegoś dobrego pada miałem dylemat ale pozostaję jednak przy padach do MS. co jak co ale gram dużo a te pady są najmniej zawodne. własnie zamówiłem sobie srebrnego pada z nowym d-padem i tobie również polecam to zrobić.

12. Adrianos111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba tak się skończy... Chociaż Onza jest rewelacyjna, może tym razem wróci do mnie bezawaryjny model...

13. wiatek

wiatek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ONZY są wadliwe kumpel ma identyczny problem z gałkami co ty ;D Jak widać jest do dość popularny problem :) Lecz po odesłaniu do serwisu przyślą Ci prawdopodobnie nowego pada :) W każdym razie kumpel tak miał :)

14. Adrianos111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja już raz Onze serwisowałem. Przysłali nową, ale problem ten sam i znowu wysłałem. Teraz czekam aż wróci znowu nowy pad... Juz nazbierało mi się tych naklejek z zestawu :D

15. Adrianos111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i mam Onzę po raz trzeci. na razie śmiga. Jak padnie to zażądam zwrotu kasy.

16. wiatek

wiatek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeśli Ci znów padnie onza daj znać ;D Bo ciekaw jestem ile wytrzyma ;D

17. Gattsu

Gattsu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możecie mi coś powiedzieć na temat tego srebrnego pada od MS? Czym się różni od poprzedniej(czarnej) wersji? Też właśnie szykuję się do kupna drugiego pada i lepiej się zorientować wcześniej niż brać w ciemno;)

Wczytywanie...

Poleć forum