Pad do PC i do XBOX 360

krzok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,czy jest jakis pad którego mozna podłączyc do xboxa i pc?szukałem w necie i znalazłem tylko to ze orginalnego pada przewodowego mozna podłaczyc do pc po zainstalowaniu sterów,ale chodzi mi o jakies tansze rowzwiązanie bo chce kupic pada ale najlepiej zeby działa w oby dwóch przypadkach,pzdr
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie ma takiego :)
Pozostaje tylko przewodowy pad do xboxa 360 lub bezprzewodowy pad do xboxa 360 + odbiornik do PC
 

Nesta

Użytkownik
Użytkownik
Tak kolego wyżej jesteś botkiem.

Można tylko aby podłączyć pada od x'a do komputera potrzebujesz specjalnego wireless, który kosztuje ~100 zł.. Mam taki jak chcesz, ale to tylko z wawy, za 70 zł mogę ci sellnąć.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Ja posiadam pada do xboxa360 z odbiornikiem PC, dałem za to 169 zł, a w media expercie widziałem za 229 zł . sprawuje się świetnie do kompa można do 4 padów podłączyć bezprzewodowych no i oczywiście ten pad pasuje także do x'a360
 

rav189

Użytkownik
Użytkownik
Tak, chyba mozna, mój kolega wlasnie chce sobie takie cos kupic, poszukaj a znajdziesz .
 

Boberkowy

Użytkownik
Użytkownik
MICROSOFT XBOX CONTROLER KONSOLA PLUS PC (891854721) - Aukcje internetowe Allegro Proszę bardzo, aukcja do pada, który podłączysz i do X'a i do PC
 

krzok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok,cos poszukam i wybiore,dzięki pzdr
 

Do góry Bottom