1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do Windows nie działa z konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iXmerof, Listopad 25, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. iXmerof

iXmerof Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie serdecznie,
    kurczę, mam problem trudny do rozwikłania. Kupiłem dzisiaj sobie Xboxa, pograłem w 3 gry już, konto Xbox Live miałem już utworzone w Windowsie 8 to tylko się dopiąłem, bez problemu najmniejszego.

Do konsoli dokupiłem również drugiego pada, ale nie chcąc sępić tych 10zł to kupiłem tego z odbiornikiem, który można podłączyć do peceta. Odbiornik zadziałał zarówno na Windowsie XP jak i 8, gdzie na drugim nawet chwilę pograłem w Crysisa 2, ale pozostaje jeden, poważny problem...

Chcąc pograć w Forzę na 2 osoby doznałem zaskoczenia, że ten pad nie ma zamiaru się połączyć do mojej konsoli. Wciskam logo Xboxa, a on łączy łączy łączy i nigdy nie gaśnie. Pomyślałem, ok - odbiornik też trzeba dopiąć. Gdy go podepnę w Dashboardzie konsola zawiesza się, muszę ją wyłączyć i włączyć ponownie z wyciągniętym odbiornikiem, ponieważ gdy jest on wsadzony konsola zawiesza się już na starcie animacji Xbox.

Jak mam więc podpiąć tego pada?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    na padze jak i na konsoli masz taki maly guzik zynchronizacji. na padzie jest on w gornej czesci a na konsoli po prawo kolo slotow karty pamieci (fat a slim nie wiem) wcisnij je rownoczesnie a kontroler polaczy sie z konsola. odbiornik jest tylko do PC

2 użytkowników lubi ten post.
  4. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Pad do Windows nie działa z konsolą

Haha miałem tak samo jak kupiłem konsolke:-D. Kolega z góry dobrze mowi, zrób synchro pada z konsola i bedzie git;-)

Wytapane z XPERII;-)

1 osoba to lubi.
  5. iXmerof

iXmerof Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hahaha, dzięki - aż wróciłem się do piwnicy po instrukcję gdzie jest włącznik synchronizacji. Wystarczyło jednorazowo zsynchronizować i już się łączy sam bez problemu :)
    Forza jest świetna :D

6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Problem rozwiązany. Zamyka.

Wczytywanie...
Status Tematu: