1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do Windows nie działa z konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iXmerof, Listopad 25, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. iXmerof

iXmerof Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie serdecznie,
    kurczę, mam problem trudny do rozwikłania. Kupiłem dzisiaj sobie Xboxa, pograłem w 3 gry już, konto Xbox Live miałem już utworzone w Windowsie 8 to tylko się dopiąłem, bez problemu najmniejszego.

Do konsoli dokupiłem również drugiego pada, ale nie chcąc sępić tych 10zł to kupiłem tego z odbiornikiem, który można podłączyć do peceta. Odbiornik zadziałał zarówno na Windowsie XP jak i 8, gdzie na drugim nawet chwilę pograłem w Crysisa 2, ale pozostaje jeden, poważny problem...

Chcąc pograć w Forzę na 2 osoby doznałem zaskoczenia, że ten pad nie ma zamiaru się połączyć do mojej konsoli. Wciskam logo Xboxa, a on łączy łączy łączy i nigdy nie gaśnie. Pomyślałem, ok - odbiornik też trzeba dopiąć. Gdy go podepnę w Dashboardzie konsola zawiesza się, muszę ją wyłączyć i włączyć ponownie z wyciągniętym odbiornikiem, ponieważ gdy jest on wsadzony konsola zawiesza się już na starcie animacji Xbox.

Jak mam więc podpiąć tego pada?

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    na padze jak i na konsoli masz taki maly guzik zynchronizacji. na padzie jest on w gornej czesci a na konsoli po prawo kolo slotow karty pamieci (fat a slim nie wiem) wcisnij je rownoczesnie a kontroler polaczy sie z konsola. odbiornik jest tylko do PC

2 użytkowników lubi ten post.
  4. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Pad do Windows nie działa z konsolą

Haha miałem tak samo jak kupiłem konsolke:-D. Kolega z góry dobrze mowi, zrób synchro pada z konsola i bedzie git;-)

Wytapane z XPERII;-)

1 osoba to lubi.
  5. iXmerof

iXmerof Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hahaha, dzięki - aż wróciłem się do piwnicy po instrukcję gdzie jest włącznik synchronizacji. Wystarczyło jednorazowo zsynchronizować i już się łączy sam bez problemu :)
    Forza jest świetna :D

6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Problem rozwiązany. Zamyka.

Wczytywanie...
Status Tematu: