1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do X'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dako78, Grudzień 30, 2009.

1. Dako78

Dako78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Otóż mam pewien problem ponieważ w połowie października zakupiłem X360 Elite i parę dni po zakupie jak grałem zaczął mi się pad rozłączać.Baterie wymieniałem dość często ponieważ myślałem że to przez to (wiecie bezprzewodowy pad to pewnie trochę ciągnie) ale to nie przez baterię.Powiedzmy że jak gram to jak dzieję się jakaś akcja gdzie trzeba szybko nacisnąć kilka przycisków jeden po drugim to wtedy pad mi się rozłącza jakby coś nie łączyło w środku.Czy wy też mieliście/macie taki problem, czy isc z tym do reklamacji?Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Być może grasz zbyt daleko siedząc od konsoli. Bezprzewodowy pad też ma swoje ograniczenia, co do odległości użytkowania.

4. kiesler

kiesler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Na opakowaniu pada pisze że zasięg jest 9m .

5. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    idz wymien i po sprawie jak masz na gwarancji

6. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    takie cos nie powinno miec miejsca , ja na swoim padzie moge nonstop wciskac rozne guziki i nic sie nie rozlacza - i tak powinno byc, a baterie te zwykle z zestawem dzialaly mi okolo 40 godzin , teraz mam akumulatorki 2700 mah i dzialaja jeszcze dluzej, nawet jak juz sie wyczerpuja i to kolko na joypadzie sie kreci to jeszcze z 6-7 godzin mozna smialo pograc, a pada mi rozlacza dopiero jak praktycznie baterie padna na maxa

7. Dako78

Dako78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za wyjaśnienie ;)
    Zawiozę do reklamacji bo siedzę metr od konsoli :D
    Temat do zamknięcia ;p

Poleć forum