1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do Xboksa One obsługiwany jedną ręką - dzięki modyfikacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 1, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Znany modder Ben Heck przerobił kontroler Xboksa One w taki sposób, by zachował on pełnię funkcjonalności przy obsługiwaniu go jedną ręką.

Niemożliwe, a jednak - Benowi Heckowi udało się zmodyfikować pad do Xboksa One w taki sposób, że można nim sterować przy użyciu tylko jednej dłoni. Modder efekty swojej pracy przekaże organizacji dobroczynnej Able Gamers Foundation. Przeróbka została dokonana przede wszystkim w celu umożliwienia gry osobom, które sprawną mają tylko jedną rękę.

Lewa gałka została przeniesiona na tylną stronę kontrolera. Pad dostosowany jest do trzymania go w prawej dłoni, gdyż, jak stwierdza sam konstruktor, taki model jest najbardziej pożądany. W przyszłości Heck zamierza jednak stworzyć także kontroler, który będzie można obsłużyć lewą ręką. W przeszłości ten sam człowiek na podobnej zasadzie przerobił pad do Xboksa 360.

Efekty pracy Bena Hecka można na razie podziwiać na przedstawionych tu grafikach. Szczegóły zostaną natomiast omówione w programie The Ben Heck Show, którego emisja przewidziana jest na najbliższy piątek. Zapowiada go poniższy zwiastun:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Dobry koleś jest. Czytałem kiedyś podobny news ale na temat pada od Xbox'a 360. Pracownicy Microsoftu skonstruowali pada dla weteranów wojennych, którzy utracili górną kończynę na wojnie. Tak apropos to mój dobry kolega gra jedną ręką(ponieważ ma bezwład prawej ręki) w Counter Strike'a 1.6 na PC. Grałem przeciwko niemu i bił mnie jak małe dziecko;)

2 użytkowników lubi ten post.
  4. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Ciekawe rozwiązanie, oby zrobili jakiś adapter aby kierownica z xbox360 działała na Xbox One

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Chłopak sparaliżowany od szyi w dół gra na padzie microsoftu TWARZĄ:
    Specjalnie też dla niego Activision stworzyło specjalną konfigurację pada o nazwie N0M4D i umożliwia ona wygodne granie po przechyleniu pada:
    Polecam obejrzeć:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  6. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Przydałby mi sie taki, niestety po wypadku samochodowym mam właśnie niedowład lewej dłoni i nie mogę grac w pełni jak to było przed.

Wczytywanie...

Poleć forum