1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do Xbox 360 - pare pytań i wyrzymałośc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sevik, Marzec 22, 2010.

1. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Siema. Pad do Xboxa 360 trzyma mi już 3 tydzień, a gram po 3-4 godziny dziennie. Wszystko było okej, ale nagle gdy patrze na środek pada, tam gdzie jest znaczek "Xboxa" to wszystkie światełka zaczynają się kręcic. A zawsze stało w miejscu, u góry po lewej stronie. Czy to oznaka, że pad się rozładowuje??.

Acha, i jak tam z wytrzymałością padów do X'a ? Bo miałem pady z PS2, które cechowały się NIESAMOWITĄ wytrzymałością, nieraz spadał 2 razy dziennie :D .
    A jak tam z padami do Xboxa 360? Cechu ją się wytrzymałością, czy po jednym upadku rozpadają się na tysiące części?

dzięki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Nie, czasami tak się dzieje (chyba wpływ gier) nie wiem na pewno, ale raczej nie.......

A propo drugiego pytania to nie wiem, bo nigdy nie upuściłem pada, ale po prostu lepiej być ostrożnym

4. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Sa wytrzymale, mam xa od 2 miesiacy, upadl juz parenascie razy, i nic mu nie jest, wszystko dziala dobrze.
    Co do migajacych swiatelek - nie wiem co to jest, tez mi miga, a wiec przylaczam sie do pytania ;)

5. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tak pad sie rozładowywuje;) kupn nowe baterie:) bo za 1 godzinke juz nie pograsz;)a co do wytrzymalosci mi kilka razy spadł pad..:) ale zyje dalej:D i gra sie normalnie:) zalezy tez jak grasz.. ;) w sensie... czy naciszkasz z całej siły ile wlezie czy normlanie;)

6. Remaniac

Remaniac Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Jeśli światełka migają, oznacza że pad się rozładowuje. Wystarczy wymienić baterię i znów cieszyć się "jednym światełkiem" :]

7. Xirate

Xirate Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ełk
    Ale kręcą się to znaczy że migają kolejno lampki 1 2 3 4 czy jest 14 23 i tak w kółko? Bo jeśli te drugie to ja też tak mam ale gdy naciskam przycisk przewodnika to mi pokazuje jeszcze 2 kreski nie pamiętam z ilu.

PS. Specjalnie napisałem numery lampek razem (1 świeci razem z 4, a 2 razem z 3).

8. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Okej, dziękuję za odpowiedzi ;)

A co do kolegi powyżej, to robi mi się "to drugie" :)

9. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Kup sobie akumulatorki oryginalne to w dashu bedziesz mogl sobie sprawdzac stan bateri.

10. Rader

Rader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Swoja droga ciekawe, ze nie dosc, ze baterie sie rozladowuja, to jeszcze swieci sie wiecej lampek ;p Niby to smieszna strata energii, ale jednak...
    EDIT: Wlasnie sie zczailem, ze migaja pokolei, wiec zuzycie jest takie same/min. mniejsze .

11. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    A ja mam jeszcze małe pytanie. Ile te akumulatorki mogą kosztować ?

12. pele007

pele007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suchowola
  13. Rader

Rader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
  14. michallock

michallock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Takie akumulaotrki sa tanie , ale ja uzywam zwykłych bateri duracell, one trzymią bardzo długo , polecam je.

15. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja mam akumulatorki ale takie zwykle jak baterie i je mega naladowalem to mi trzymaja juz ze 40h i sa 3 kreski wiec polecam ! a co do wytrzymałości to plastik ok ale gumki od analogów porażka ale za to nadrabia wygodą grania :]

16. Shady92

Shady92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja dostałem baterie durecell 11 marca baterie padły mi w sobotę czyli 20 marca przy graniu średnio 6 h dziennie. A co do akumulatorków, można dokupić oddzielnie bez ładowarki? Bo te moje co mam teraz to są od aparatu więc trochę nie bardzo .

17. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja kupilem 4akumulatorki w lidlu za 12zl z poczatku myslalem ze jak potrzymaja dzien to bedzie dobrze ale trzymaja juz okolo 5dni(gram 2-3h dziennie) i mam 3 kreski tak wiec mysle ze sie oplacalo :p I mozna kupic oddzielnie bez ladowarki

18. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co do 1 pytania ? tak baterie se rozladowywuja i dlatego sie kreci ;p tez tak mialem a niewiedzialem oco kaman ale sie domyslilem ^^ a co do drugiego ? ;p upusc i wszystkim powiedz bo ja wole sam nieryzykowac :p

19. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    te kreski poziomu naładowania w dashu dotyczą tylko oryginalnych baterii play&charge, uzywajac zwykłych baterii/akumulatorków zawsze są 3 kreseczki :)

20. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Nie zawsze... Jak baterie są nowe to są 4 kreski, max. W miare upływu czasu zmniejsza się liczba kresek, przy 2 zaczyna kręcić się te światełko zielone. .

21. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1.zwykle baterie naladowales?
    2.ja ci szczerze powiem ze lepiej mi sie gra na startych bo mam gladko pod palcem(i tak ze wzgledu na ksztalt i material sie ie zeslizguje:) ) a nie czuje takie wypustki pod palcami

Wczytywanie...

Poleć forum