1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jachu002, Czerwiec 28, 2011.

1. Jachu002

Jachu002 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    pod Poznaniem
    Ostatnio grałem sobie na xboxie. Włączylem interfejs , patrze a tam mała ikonka pada i obok niej bateryjka. Bateryjka miała dwie kreski czyli była do połowy zużyta. Mam bezprzewodowy pad i nie wiem jak go naładować albo coś w tym stylu. Co zrobić? Trzeba kupić nową baterię czy podłączyć go do xboxa. Sam nie wiem. Pomóżcie :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Jak bedzie się wyłączał to będziesz musiał wymienić baterie

4. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Kupić nowe baterie albo kupić sobie taki akumulatorek i ładowarkę, oryginalne z Microsoftu albo jakiejś innej firmy akumulatorki i osobno ładowarkę

Wczytywanie...

Poleć forum