1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do Xbox One nie działa tak jak trzeba

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcel711, Marzec 21, 2015.

1. marcel711

marcel711 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jestem posiadaczem konsoli xbox one i niestety mam problem nie z sama konsola a z padami do niej. Pady uruchamiają sie normalnie ale jesli chodzi o granie na nich to jest istna katorga, nie wiem co sie stalo np. grając w fife piłkarze są jacys jakby zwolnieni nie moge odebrac piłki przeciwnikowi, podania nie trafiaja celu... Grając w Call od duty natomiast celownik jest strasznie szybki i niecelny, niestety z każdym padem tak jest a mam ich 4 i z każdym było dobrze na początku.
    Mam następujące pytanie czy jest taka mozliwosc ze te pady zostaly tak jakby skalibrowane przez jakis program np. na pc czy moze rozkrecone? Moze to dziwnie zabrzmic ale podejzewam brata który sie zna na tym wszystkim a zktórym sie niestety pokłócilem to taka jaby jego zemsta...Panowie mam wielką prosbe rozpatrzcie ten post, może wy mi cos doradzicie... Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ustaw w opcjach gry czułość. I popraw tytuł bo razi

4. marcel711

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czułosci nie da sie zmienic w fifie, jedynie mozna asysty wyłaczyc ale tak nie jest... A w call of duty mam taka sama czułosc jak w dniu kupna nowego pada który po kilku godzinach gry przestał bym juz taki fajny

5. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skoro masz 4 pady i każdy "nagle" źle działa to chyba logiczne i łatwo się domyślić, że w grach coś zostało zmienione.

6. marcel711

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdzalem to w taki sposob grajac. Grałem chwile na dobrym padzie i go wyłaczalem i właczalem poprzednika, który celowal gdzie mu sie podobało. Wiem ze to dziwne ale niestety tak sie nie dzieje...

Wczytywanie...

Poleć forum