1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad do xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wrugs, Lipiec 6, 2013.

1. wrugs

wrugs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Przewodowy pad do Xbox 360.I gdy go podłaczam do xboxa do niedziała wcale a jak troche poruszam kablem przy wejściu to tylko miga ale nic poza tym ,nie da sie grac ani nic. Myślałem, że to coś z końcówką od pada ale wolałem spytać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No wszystko wskazuje ze to cos z kablem, skoro jak poruszasz to cos tam trybi, mozesz sprobowac odciac koncowke i polutowac kable do nowej wtyczki usb.

1 osoba to lubi.
  4. wrugs

wrugs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale czy inne wejście będzie działać? Moge spróbować niemam nic do stracenia , myślałem o kupnie tej końcówki całej ale nie wiedziałem czy to będzie to.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Raczej kabel wymień i będzie wiadomo :smile:

Wczytywanie...

Poleć forum