Pad elit - już nie działa

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hej panowie i Kuleczka91. Problem dotyczy pada elit i wyjścia Jack 2,5 mm. Jak podłącze słuchawki słychać tylko szum. Jak podłącze pod zwykłego pada działa aż miło. Najgorsze jest, że jeszcze nie dawno wszystko było ok. Jakieś pomysły czy od razu serwis?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pewnie gniazdo siadło skoro te same słuchawki działają pod drugim padem. Ja nie mam elitki to Ci zbytnio nie pomogę. Ślij na serwis, bo co zrobisz.
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Serwis, bo gniazdko padło i tyle.
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiec jak to teraz załatwić? Gdzie to zgłosić?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
pisz na chata badz dzwon na infolinie pada wysyłaj bez łopatek bez opakowania itd
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Napisz najlepiej na czat ang, bo tam są ogarnięci ludzie w przeciwieństwie do polskiej infolinii. Zakładka Pomoc na xbox.com poszukaj na pewno znajdziesz odnośnik do elitki i im napisz ocb, oni zrobią Ci zgłoszenie i wyślesz pada. Nic nie zapłacisz ani za naprawę, ani za wysyłkę ;)
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polska infolinia na siłę próbuje przekonać do zignorowania sprawy.
Ale wystarczy na siłę ignorować jego próby to przyjmie tak samo.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Polska infolinia na siłę próbuje przekonać do zignorowania sprawy.
Ale wystarczy na siłę ignorować jego próby to przyjmie tak samo.
Szkoda nerwów i Twojego czasu. Napisze na czat i załatwi bez problemu.
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem tylko czy mój angielski jest na wystarczającym poziomie
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dawaj tłumacza z Google i na spokojnie się dogadasz sam tak elitke wysylalem

Wysłane z HUAWEI P9 Lite
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam problem z moją elitka taki ze lewy analog jak go pochyle w dolne prawo, to nie wraca do pozycji wyjściowej i lekko skręca. Nadaje się to do oddania go na gwarancję?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie za bardzo to czaję


"Jak oddać akcesorium do wymiany?
W ciągu 30 dni od daty zakupu możesz zwrócić akcesorium firmy Microsoft dla konsoli Xbox sprzedawcy za okazaniem oryginalnego dowodu zakupu. Po upływie 30 dni, lecz w okresie obowiązywania gwarancji, możesz zamówić akcesorium zastępcze w Internetowym centrum serwisowym konsol Xbox (wymagana jest rejestracja konsoli). Kliknij pozycję Wymień akcesorium (zamiast Zamów serwis). Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby złożyć zamówienie."


Czyli mi zamienią?
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szkoda nerwów i Twojego czasu. Napisze na czat i załatwi bez problemu.
To prawda.
Chociaż TMobile uraczyło mnie blokadą numerów 00 więc mogłem tylko na polską infolinię dzwonić.
Zacząłem od operatora, powiedzieli że odblokują. Tylko pani nie wie czy to będę minuty czy może dopiero następnego dnia :/
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie za bardzo to czaję


"Jak oddać akcesorium do wymiany?
W ciągu 30 dni od daty zakupu możesz zwrócić akcesorium firmy Microsoft dla konsoli Xbox sprzedawcy za okazaniem oryginalnego dowodu zakupu. Po upływie 30 dni, lecz w okresie obowiązywania gwarancji, możesz zamówić akcesorium zastępcze w Internetowym centrum serwisowym konsol Xbox (wymagana jest rejestracja konsoli). Kliknij pozycję Wymień akcesorium (zamiast Zamów serwis). Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby złożyć zamówienie."


Czyli mi zamienią?
No dostaniesz inne akcesorium, swojego pada nie. Dostaniesz albo nowego, albo naprawionego już wcześniej ze zmienionymi przyciskami i obudową na nowe. Mój ang jest bardzo słaby i jak coś chce to google translate i jazda. Za każdym razem załatwiłam wszystko co trzeba na czacie.
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No dostaniesz inne akcesorium, swojego pada nie. Dostaniesz albo nowego, albo naprawionego już wcześniej ze zmienionymi przyciskami i obudową na nowe. Mój ang jest bardzo słaby i jak coś chce to google translate i jazda. Za każdym razem załatwiłam wszystko co trzeba na czacie.
Czyli albo wymienia mi na jakiegoś starego naprawionego albo wyślę swojego do serwisu i poczekam, tak?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czyli albo wymienia mi na jakiegoś starego naprawionego albo wyślę swojego do serwisu i poczekam, tak?
Nie dostaniesz swojego co byś nie zrobił :p Oni nie mają zwyczaju naprawiać tylko to jest na zasadzie dostają Twój, oni Ci wysyłają nowy/naprawiony sprawny i masz. Jedynie co naprawiają to chyba konsole :p A z pada dostaniesz na maila info jak Ci odeślą, że wysłali do Ciebie urządzenie zastępcze. Ja dostałam pada, który ogólnie można uznać za nowy, może i był kiedyś naprawiany i zmienili w nim obudowę z przyciskami, ale pada mam sprawnego do teraz i wszystko w nim działa także spokojnie :)
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ktoś wie co trzeba spakować z padem do wysyłki?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie dostaniesz swojego co byś nie zrobił :p Oni nie mają zwyczaju naprawiać tylko to jest na zasadzie dostają Twój, oni Ci wysyłają nowy/naprawiony sprawny i masz. Jedynie co naprawiają to chyba konsole :p A z pada dostaniesz na maila info jak Ci odeślą, że wysłali do Ciebie urządzenie zastępcze. Ja dostałam pada, który ogólnie można uznać za nowy, może i był kiedyś naprawiany i zmienili w nim obudowę z przyciskami, ale pada mam sprawnego do teraz i wszystko w nim działa także spokojnie :)
No tak ale mój pad ma dopiero miesiąc więc lipa jak dostanę np sprawny dwu letni. I ni w ząb nie mogę uruchomić tego chatu. Ciągle info o dodaniu kolejnego wiersza i przeprosiny, że tak długo to trwa.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ktoś wie co trzeba spakować z padem do wysyłki?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Nic, samego pada bez łopatek, etui, opakowania itd. Dobrze go zapakuj w folię bąbelkową itd :)
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak zawsze pomocna, dzięki :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom