1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad - Graj i Ładuj

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MortisekPL, Styczeń 5, 2013.

1. MortisekPL

MortisekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ta opcja jest dobra?? i czy rzeczywiście można grać na padzie bez baterii? z włożonym samym kablem? , i czy to prawda , że to się szybko psuję? bo kolega tak mówi LINK :

*XBOX360 - GRAJ i ŁADUJ - Kabel do ładowania pada (2914975575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ogames

ogames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska, Suwałki
    Tak, można grac bez baterii, zakładasz jedynie klapkę na baterie i podłączasz kabel i grasz, jak na przewodowym. A co do psucia, to nie słyszałem nic o tym.

4. MortisekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej Dzięki za info :) jak ktoś jeszcze może to niech mi napiszę jak z psuciem tego kabla :) będę wdzięczny

5. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mam taki zestaw i nie narzekam.

6. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Orginał jest podobno dobry tak słyszałem miałem podróbkę która mało kosztowała ale po załadaowaniu bardzo mało trzymała zaczeło mnie wkurzać to częste podpinanie kabla więc kupiłem akumulatorki. Ale jeśli masz orginał to się nic nie bój powinno ci troche potrzymać.

7. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Podrobke kupilbym ze wzgledu na to, ze mozna wyciagnac baterie i mm pada przewodowego. Gram przy biurku wiec nie przeszkadza mi to.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

8. MortisekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gdzie kupię oryginał :)? i czy ten link który dalej wyżej z allegro to jakaś podróbka ?

9. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Tak to jest podróbka.Ja od siebie dodam że po miesiącu kabel przestał działać (podróbka) Pewnie trafiłem na ten pechowy model :)

10. MortisekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wiecie gdzie kupić Oryginał?? i jaka jest jego cena?

11. Talarowy

Talarowy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Można spokojnie poszukać po allegro, ewentualnie oryginalny charge kit w salonach czy sklepach z elektroniką jak Saturn czy Media Markt.

12. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mozesz kupic np. w sklepie Saturn,Media Markt lub w serwisach gdzie konsole naprawiaja albo sprzedaja gry ub na allegro ja kupilem w serwisie z grami za 70 zl z kablem i akumulatorkiem oryginalnym.

13. duchh

duchh Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    GW
    Mam po telefonie LG ładowarkę (coś takiego). Jest to sama "kostka" wkładana do kontaktu a na wyjściu ma usb żeńskie. Pomyślałem, że zamiast podłączać pada do usb w konsoli, to mógłbym podłączyć go do takowej ładowarki. Czy to zda egzamin? Będzie to ładowało akumulatorki w padzie? czy mogą być normalne akumulatorki AA ładowane taką ładowarką w padzie? Ktoś próbował w praktyce?

Wczytywanie...

Poleć forum