1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad - ile może wytrzymać w naszych rękach?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TrueUser, Październik 23, 2010.

1. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Witam.
    Mam takie przemyślenia. Otóż pad upadł mi już parę razy, był oblany herbatą i bywało, że mocno tarmoszone były drążki. Zastanawiam się ile może wytrzymać. Czy komuś z Was udało się w wypadku lub podczas grania uszkodzić pada i czy serwis wymienił go na nowy, czy też stwierdzono uszkodzenie z winy użytkownika i gwarancja tego nie objęła. Kiedyś upadł mi pad od PS2 i całkowicie przestał działać. Co najczęściej ulega zepsuciu w padzie. Proszę o pogłębienie wątku. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Zależy wszystko od tego jak o niego dbasz.. z tego co piszesz to w twoich rękach się za dobrze nie ma :D...
    Jak tak dalej pójdzie to może roczek Ci pociągnie :p..
    Ja mam konsole od jakiś 2 miesięcy i na razie pad jest w b.dobrym stanie :p.. są też tacy co po 2 tyg kupują już nowego bo stary popsuty :D.. hehe
    pozdro

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja juz rzucałem moim padem, a kumplowi raz "przypadkowo" wyleciał przez balkon.
    Oba pady dalej działają. Jak dla mnie, to chyba tylko bomba atomowa moze je rozwalić.

5. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Twój kumpel gra na balkonie :D ? dobre
    Nie wiedziałem ze sa aż tak wytrzymałe

6. TrueUser

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Więc też latają, a napisali na kartoniku, że tylko wibrują...

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    największym rozwalatorem padów jest gra Call of Duty 4, wierz mi, już 3 pady poszły sie *****, lewa gałka jest zryta doszczętnie po około 150 godzinach grania od sprintu, a prawa po około 300 h od dropshotów, pomijając tą grę (oraz mw2, waw) to pady są praktycznie niezniszczalne

8. TrueUser

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    No właśnie myśl o szybkim zużyciu pada przyszła mi do głowy kiedy cisnąłem w BFBC2. Niemal ciągle trzeba grać na wcisniętym drążku.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Potwierdzam potwierdzam, coś w tym jest że przy ostrych strzelankach pad wysłuża się najszybciej, CoD na veteranie szybko się do tego przyczynia, multi w BC2 w jakimś stopniu też, ale wam powiem że mi te gumowe punkciki na gałkach to się starły po dłuuugich (uwierzcie mi, długich) sesjach w GTA IV, w graniu mi to nie przeszkadza, wszystko leży ok, tylko lekki dyskomfort miałem jak kumpel do mnie przyszedł ze swoim padem, który Xa ma 6miechów dłużej ode mnie, i jego gumki były nienaruszone :O ale co tam, on każual bardziej, gra po 1-2h dziennie...

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    U mnie na lewej gałce sam plastik, prawa ma troche gumy troche :)
    roob3 niee, ma pokój z balkonem i akurat był otwarty :)

11. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Mój wpadł do wody z miską bo akurat nogi moczyłem :) ale błyskawicznie go wyjąłem i po wysuszeniu byłem w szoku że on dalej działa!!!!!!!!!!!!!!

12. Sobota

Sobota Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja tam mojego czasami ugryzę ze złości :p Mój 3 letni chrześniak bawi się nim ciska itd ale działa bez zarzutów ;) Solidne wykonanie :p

13. erere1223

erere1223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mój miał kilka upadków na ziemię,był bity jak coś mi nie wychodziło tłusty od pizzy ale chodzi jak nowy ;D.Dobrze jest wykonany

14. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja mojego szanuję,ale raz jak jakiś komar mnie gryzł w rękę,zamachłem(;D) się żeby go przepędzić no i pad grzmotnął o biurko ;D Ale nic mu się jest,xboxa mam od 13 lipca i pad prawie że w stanie idealnym.

15. szymonski

szymonski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    mam wiedzieć?
    jak raz grałem i przez przypadek upuściłem pada to miałem takie wyrzuty sumienia do siebie :D ciągle jak mnie zabijali to zwalałem wine ze pad źle działa :D no ale upadki raczej nie robią na nich większego znaczenia na szczęście :D

16. emanio1

emanio1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    ja jeszcze nie mialem takich hardcorowych akcji z moim padem ( w sumie mam go nie dlugo ale to szczegol:D )

17. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    No tak:D te pady są nie zniszczalne :D kolega też rzuca nim po pokoju odbija się od każdej ściany i działa nadal^^ ja sam swojego x360 mam moze rok ^^ i pad jest w stanie idealnym... jedyne co to tak jak mówi @@MrDraiger ^^ tylko gumki przy lewym drążku się troszeczkę starły^_^ ale jak ktoś faktycznie gra ONLINE na jakichś strzelankach :D pad od sprintów długo może nie pociągnąć^^

18. barteq121

barteq121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pad z Xboxa to przeciwieństwo pada z Ps2 bo raz spadł mi z łóżka i już gałka się rozwaliła ;/ a na padzie z Xboxa to nie robi wrażenia :)

19. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Ja mam 2 pady, użytkuje je od 2 lat i powiem szczerze, że kilkakrotnie upadały, zostały zamoczone, oblane sokiem, katowane po 8h dziennie i działają jak nowe. No fakt gumki są już trochę zajechane, jednak nie przeszkadza to specjalnie w grze. Nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu. Teraz tak na nie patrze i przydałoby się je trochę wyczyścić :D

20. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Wiesz jeżeli się katuje w UFC i dźwignie zakłada na hardkorze to można pada szybko zakatować - a w szczególności analogi :D

21. dawid141955

dawid141955 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi kiedyś pad spadł z szafki na zimie,a że juz kilka razy był na glebie myślałem ze sie zepsuje a odpadł tylko ten akumulatorek na baterie ale sie przykleji i git :D

Wczytywanie...

Poleć forum