1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pad,kable-ogółem pare pytan przed kupnem xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fonsz, Lipiec 2, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fonsz

fonsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam
    Mam zamiar kupic XBOXa 360 SLIM 4GB nowego i mam pare pytan
    1.jak to jest z ladowanie tego pada?w zestawie sa akumulatorki czy zwykle baterie?
    2.Chciałbym grac na monitorze 22" z rozdzielczoscia 1920x1650 z tego co pamietam i bez wejscia hdmi tylko standardowe.i chcialbym sie dowiedziec jak kabel bedzie odpowiedni zeby wykorzystac pelna rozdzielczosc zeby nie bylo tzw.pikselozy
    3.raczej nie gralbym na nim bardzo duzo ale pewnie zdazylyby sie jakies "nocki"i chcialbym wiedziec czy na xboxie jak zacznie sie przegrzewac bedzie jakas informacja?jesli nie to moze wiecie ile moze pracowac xbox na odtwarzaniu gry z plytki?
    4.czy na te 4 gb wbudwanej pamieci mozna nagrywac save z gier i muzyke?jesli tak to jakim sposobem mozna wgrac na xboxa muzyke?przez bluetooth?
    z góry dziekuje za odpowiedzi i mam nadzieje,ze nie zlamalem regulaminu i nazwa tematu jest poprawna

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. W zestawie masz baterie, oddzielnie możesz dokupic kabel który będziesz mógł podłączyc od pada do konsoli i wtedy baterie mogą Ci się ładowac.
    2.Na to pytanie Ci nie odpowiem :)
    3.Żadna informacja o przegrzewaniu się nie pojawia.
    (Na swoim przykładzie) zdarza mi się czasami że gram 3-4 godzinki w grę która nie jest zainstalowana na dysku i nie jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby xbox przegrzał się aż tak "masakrycznie" także wg mnie na graniu z płytki xbox może działac ile Ci sie podoba. (oczywiście w granicach rozsądku :D )
    4.Nagrywac czyli co ? Chodzi Ci o normalne zapisywanie save'ow z gier ? Jeśli o to, to nie będzie żadnego problemu, a muzykę o jeśli się nie mylę to z telefonu, pendrive itp. nie zrzucisz na konsole, możesz jedynie słuchac z konsoli kiedy ten dysk przenośny jest do niej podłączony.

Jeśli coś pomyliłem to niech mnie ktoś poprawi :)

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    2. OryginalnyKabel vga od microsoftu lub BigBen

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

5. fonsz

fonsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
  6. ADI___X

ADI___X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    @up mam taki sam , nie miałem zamiaru wydawać 90-140 na orginała gram na 1920x1080 i jak dla mnie wygląda dobrze : )

7. fonsz

fonsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    @up
    i o takie odpowiedzi mi chodziło ;D
    dzieki juz chyba wszystko wiem i w nastepny piatek jade po odbior nowego xboxa.temat mozna zamknac

8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.