1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad - ładowanie kablem play & charge; problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rafalek90, Listopad 14, 2011.

1. Rafalek90

Rafalek90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Witajcie. Na wstępie powiem, że zakupiłem nieoryginalny kabel play & charge za 20zł na allegro :eek:
    Mój problem jest następujący. Baterie w padzie są rozładowane, na konsoli pokazuje jedną kreskę oraz diody na padzie "wirują" co wskazuje na rozładowanie pada. Po podłączeniu do kabla play & charge pod port USB w konsoli czy to w PC dioda przy wtyczce świeci się na zielono pomimo, że baterie są rozładowane - powinna się świecić na czerwono.
    W czym tkwi problem?
    Kabel jest chyba dobry bo "działa". Pad ładuje się już z 30min. Jaki jest czas ładowania w ogóle baterii? Posiadam akumulatorki 2450mAh.

Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Akumulatroki ala paluszki??

4. Rafalek90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Tak. 2 paluszki R6 energizer o pojemności 2450mAh

5. Papa LOLO

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    ... powodzenia ...

Takim kablem naladujesz akumutator play&charge a paluszki. musisz zakupic ladowarke do gniazdka elektrycznego.

6. Rafalek90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Więc tym kablem nie naładuje zwykłych akumulatorków ( paluszków ) ? Jaki bezsens ... ok dzięki, a ładowarkę też mam. Do zamknięcia

7. Papa LOLO

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Nie bezsens bo koszyk od baterii tylko podaje prad na pada. Te łącza co wysytaja ze scianki pada sluza do ladowania.

8. Chief

Chief Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    na oszustow nic nie poradzimy, ja kupiłem za 15 złoty na allegro - na aukcji pisalo paragon i gwara do tego i przyszedl sam akumulator i kabel ;/ ale ważne że dziala bez problemowo

Wczytywanie...

Poleć forum