1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad Mad Catz do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Twoj Przyjaciel, Październik 3, 2010.

1. Twoj Przyjaciel

Twoj Przyjaciel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich:)

Mam pytanie do kogos znajacego temat XBOXA Padów i kompatybilności z PC..

Chce kupic pada do PC w stylu XBoxa.. Jestem zainteresowany padem firmy Mad Catz..
    I teraz moje pytanie jak sprawuja sie one w pracy z PC? Czy sa problemy z kompatybilnoscia? Pad Mad Catz jest przecierz licencjonowany do Xboxa czyli PC rozpozna go jako orginalny PAd z tej konsoli czy beda problemy i trzeba bedzie uzywac emulatorów?

Na alledrogo znalazłem 2 oferty tylko ze pady sie trzoche róznią (krzyzakiem) i chcialem zapytac ktory jest lepszy i czy sa one orginalne?

Przewodowy Pad Microsoft Xbox 360 PC Mad Catz (1239187653) - Aukcje internetowe Allegro
    Przewodowy Pad Microsoft Xbox 360 NAJTANIEJ HIT (1252410354) - Aukcje internetowe Allegro

Nie przeszkadza mi kabel nawet lepiej ze jest:)

Nie chce kupowac drozszego pada niz te 85zł i mysle czy ten model bedzie dobry.. Nie gram duzo chce go uzywać do FIFY11 i jakichś ścigałek..

Dziekuje za odpowiedzi i pomoc..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Za taka cene kupisz oryginalnego od m$...

Wczytywanie...

Poleć forum