1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PAD Modern Warfare Pomocy!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oxvenom, Lipiec 7, 2010.

1. oxvenom

oxvenom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej jestem xbox noobkiem
    kupilem konsole 2 tyg temu bo mialem dosc slenczenia po pracy przy pc

jestem zadowolony xbox wymiata zwlaszcza ze narazie nie spotykam sie z lagami pozatym jest duzo fajnych gier

ale krew mnie zalewa z tym padem w grach typu cod

z grania takiego:
    http://www.youtube.com/watch?v=vEGgLUejns4 (cod4 normal serer)
    YouTube - CoD2 Xcessive Mod ^OX^VeNoM'' DRUNK STYLE (cod2 xcessive quake mod)

zamienilem sie w totalnego nooba z wynikami 5-17 10-20 heheh nie zebym wczesniej cheatowal na pc hehehe tylko kurde ograny jestem myszka a na padzie nie wyrabiam kurde na analogowej galce nie moge nic trafic hehehehe
    zwlaszcza ze jestem mankutem

jakies rady?

jaka mam urzyc czulosc myszki na padzie? z tego co patrzylem po najslynniejszych sniperach mw2 to graja na minimum 7 do 9

wasza rada?

i czy nie lepiej przestawic sterowanie na rozgladanie sie na lewej galce?
    bo prawym kciukiem nie wyrabiam :/ no ale czy wszystkie gry wtedy maja taka mozliwosc? bo jak naucze sie rozgladac lewa galka to czy reszta gier tez ma mozliwsc przestawienia?

prosze o pomoc!!! a nie o posty z glupimi odpowiedziami
    pozdrawiam wszystkich

2. Lotnik421 Xbox One

3. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Witam,

Ja bym Ci polecił potrenowanie gry na padzie na jakiejś innej grze typu TPP, gdzie sterowanie jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Też przerzuciłem się z PC na X'sa i na początku miałem małe problemy z FPS'ami, więc pograłem w gry typu Gears of War i było łatwiej :)

Pozdrawiam.

4. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ziomuś w Guide Menu -> Preferencje chyba masz ustawienie odwrócenia gałek i tak będzie w każdej grze. Sprawdź w tym menu może nie preferencje, ale na pewno było.

5. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    hehhe w tytule filmku jest ,,Drunk Style" i koles dal adnotacje ,,after 5 beers". Chyba wiesz co masz robić? ;] Moze czulosc galeczki nie odpowiada? Nacisnij start i wejdz w opcje podczas gry i tam masz sensitivity

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Pograsz trochę więcej i będzie ok.

7. oxvenom

oxvenom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to był zaklad z kilkoma graczami kto jest lepszy po 5 piwach hehehe
    zreszta wtedy włancza sie inwencja i granie na chama chyba każdemu:)

Wczytywanie...

Poleć forum