1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad nie chce się włączyć.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Killswitch, Grudzień 14, 2012.

1. Killswitch

Killswitch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Dopiero co kupiony xbox slim. Pad wraz z bateriami Duracella dołączonymi do zestawu. Nie chce się włączyć. Nawet nie to, że nie mogę go połączyć z konsolą, tylko w ogóle światełka na środku się nie zapalają, brak reakcji. Co na to poradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    może to głupio zabrzmi, ale dobrze baterie włożyłeś?? jeśli tak to może na innych spróbuj bateriach.. jeśli i to nie pomoże to reklamuj. pozdrawiam

4. Killswitch

Killswitch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Piszę w imieniu kumpla, który zadzwonił do mnie z takim problemem, a zapewniał mnie, że wszystko zrobił dobrze. Czytałem, że może trzeba zrobić coś ze sprężynkami, żeby stykało czy coś podobnego. Dziś się do niego przejdę i zobaczę..

5. AssasinsGames

AssasinsGames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tu nie ma co wymyślać trzeba po prostu reklamację złorzyć i tyle:).

Wczytywanie...

Poleć forum