1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad nie działa w grze

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Skub4ny, Kwiecień 26, 2009.

1. Skub4ny

Skub4ny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

dzisiaj zakupiłem konsole i wszystko ładnie pięknie, mam pierwszą wersje systemu operacyjnego i wszystko w systemie działa, ale...

konsole mam nieprzerobioną, dostałem razem z nią gre "dead or alive 4" i kiedy próbuję ją włączam dochodzi do ekranu powitalnego, jest napis "press start" animacja w tle działa, ale w padzie nie działa żaden przycisk prócz tego z logiem Xboxa

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    a jak wciśniesz ten środkowy z logiem to diody zaczynają się obracać dookoła i po chwili zapala się jedna? Również na konsoli powinna się świecić jedna dioda w tym samym miejscu na pierścieniu.
    Druga możliwość że może nie stworzyłeś jeszcze profilu gracza a gra do grania i save-owania wymaga zalogowanego profilu.

4. Skub4ny

Skub4ny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie bardzo... cały czas się pali pierwsza dioda, a po twojej odpowiedzi próbowałem z moim kontem które od razu sobie zrobiłem i bez konta żadnego, i nic:/

5. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    powiąż jeszcze raz a jak nie to do m$ na gwarke :p

6. ZIomex

ZIomex Użytkownik Użytkownik

Polubienia: