1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad nie działa ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sqery, Styczeń 17, 2014.

1. sqery

sqery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam dzisiaj kupiłem konsole i wszystką z nią jest ok tylko że na padzie naciskam przycisk synchronizacyjne i zero reakcji próbowałem na różnych bateriach i nie działa co mam zrobić ? Co może być powodem

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. Pupilek_administracji

Pupilek_administracji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    290
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Hamburg
    oczywista oczywistość... guzik na padzie,guzik na xbox360... Baterie: jedną odwrotnie wkładasz :)

pozdrawiam.

5. sqery

sqery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrozum że na padzie nie ma żadnej rekacji na naciśnieciu takego przycisku miałem już XBOX i wiem że jak się na padzie naciska to mrugają diody a tu nic zero reakcji . Co mi da że na konsoli nacisne i na padzie ? Jak na pad nie reaguje

Jak niby odwrotnie wkładam ? Od lewej strony jest + a po prawej - jest przecież to narysowane

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze to edytuj posty, po drugie najpierw opisz dokladnie swoj problem bo stwierdzenie zero reakcji nie mowi jednoznacznie ze pad sie nie wlacza... podegnij wszstkie styki ktore znajduja sie w koszyczku na baterie oraz w padzie w miejscu styku z bateriami bo zapewne nie lacza

Wczytywanie...

Poleć forum