1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad, nie precyzyjny analog.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez davvvi, Sierpień 18, 2012.

1. davvvi

davvvi Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam kłopot,otóż grając w jedną grę zauważyłem słabą precyzyjność prawego analoga. Analog ogólnie jest sprawny ,jedyne co to jak delikatnie przesunę gałkę to nie reaguje a jak przesunę ciut mocniej to znów już jest za bardzo. W strzelanki nie da się grać za bardzo bo nie mogę wycelować. Dobrze że mam drugiego pada który działa Poprawnie więc mam porównanie. Ale chciałbym mieć oba w pełni sprawne. Więc czy da się to jakoś naprawić? Czy zamienniki analogów są coś warte? Mam pada od pc który ma analogi i czy od takiego pada by pasował analog?

Wczytywanie...

Poleć forum