1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad od ps2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brozio991, Czerwiec 13, 2012.

1. brozio991

brozio991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,mam pytanie,czy jeżeli posiadam przełączkę do pada to jest możliwość podłączenia pada od ps2 do konsoli xbox 360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jaka przelaczke? nie znam takiego slowa, da sie jezeli sie ma odpowiednia przejscowke choc nie wiem po co to robic

4. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na przykład po to, aby móc cieszyć się grą we dwójkę od czasu do czasu, gdy na co dzień używa się jednego pada do gier single player.

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to kupuje sie jakiegos uzywanego pada lub przewodowego aby nie miec problemow i nie spamowac pozniej na forum, sam wiem jak to dziala

Poleć forum