1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad od X-Box Laptopa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheCM21, Grudzień 12, 2013.

1. TheCM21

TheCM21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-Stok
    Witam na święta rodzice mi kazali zastanowić się co chce dostać od "Mikołaja" ;D Więc pomyślałem o nowej myszce do kompa i jakimś padzie by normalnie w fife pograć a nie na klawiaturze... Postanowiłem że kupię pad od x-pudła, ale wiem że jest parę rodzai tych padów więc zwracam się do was z pytaniem czy ten który wybrałem będzie bez problemów działać gdy podłączę go do komputera?

Xbox 360 kontroler przewodowy czarny

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    mam takiego samego i żeby sprawdzić podpiąłem do kompa i normalnie działa , nie grałem w nic ale normalnie go kalibrowałem więc powinien działać a jak nie będzie działał to masz 14 dni na zwrot chyba

4. TheCM21

TheCM21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-Stok
    Ok dzięki za odp ;) Wiem że czasem pady nie działają ;p Mój kolega ma xbox'a ale jego pady nie chcą się z kompem połączyć, a jak pożyczył od kolegi to bez problemu skalibrował. Temu pytam, by potem nie było wtopy że kupie coś co nie będzie chciało działać ;)

5. raf001

raf001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kazdy przewodowy bedzie dzialal bez problemu do bezprzewodowego musi byc jeszcze odbiornik na usb

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum