1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad od X360 - ładowanie, kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Centek, Wrzesień 26, 2010.

1. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam :)
    dopiero co kupiłem X360 i jestem zielony w tych tematach.
    Podłączyłem X do TV wszystko elegancko się załączyło, ale... PAD jest rozładowany.
    Wiem, że muszę kupić ładowarkę kablową (USB).
    Ale mam pytanie... ILE czasu wytrzymuje taki "zasilacz" do pada i ile czasu się musi ładować, aby był w pełni naładowany (wiem, że podczas grania można ładować, ale ja akurat nie lubię grać z kablem w padzie, bo często zmieniam miejsce siedzące :D )

PS: czy na allegro sprzedają ORYGINALNE kable ładujące, czy są jakieś podróby które słabo ładują? Jak tak to na co uważać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie musisz kupowac ladowarki na kabel, mozesz grac na bateriach zwyklych, lub akumulatorkach, na allegro sa tez podrobki i ja takowa posiadam, zaplacilem 15 zl i jest ok, trzyma tydzien przy dosc intensywnym graniu a potem zostawiam na noc podlaczone do xboxa i na rano jest naladowane

4. Centek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak włożyć tam zwykłe baterie? w padzie mam tylko 2 sprężynki po akumulatorem. Jak tam baterie jakąkolwiek włożyć na chwilę obecną?

5. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    Centek wyjmij ten pakiet, magazynek na baterię ;) wyciągnij i nowe włóź :D to nie jest akku, no chyba, że kupiłeś pada z pakietu play & charge bez kabla ;)

ten pakiet odłączany od pada ma w sobie 2 baterie? czy jest jedną całością?

6. Centek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest jedną całością... frajer sprzedał mi bez kabla ładującego... w tym pojemniczku nie ma otwierania klapki na baterie ani nic...
    Jest jakiś inny sposób aby kontrolować X bez PADA ? np z klawiatury USB ? ALBO naładowanie tego PADA (akku) za pomocą ładowarki od telefonu (np. ucinając końcówkę i przykładając kable w odpowiednie miejsca o ile napięcie będzie taki same czyli 5V) ?? da się tak?

7. scooby666

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    czyli jak to wyjmiesz to masz taki pakiet ze stykami złotymi na stronie z naklejka?

8. Centek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dokładnie tak... złote styki... powiedzcie mi KTÓRE te styki służą do ładowania aku to podłączę je pod ładowarkę telefonu (kiedyś tak zrobiłem z telefonem, nokię naładowałem przez kabel z SE :DD)

9. Marcino

Marcino Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    naciskasz ten guzik i wtedy odlacza sie "pojemnik" w ktorym sa 2 baterie, jesli nie otwierales go od kupna to pewnie ich w ogole tam nie ma
    przy xboxie powinny byc dodane 2 baterie, jesli ich nie ma to musisz sobie kupic

10. ArturSworski

ArturSworski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co rozumiem kupił on używanego xbox'a i nie ma koszyka na baterie tylko akumulator, a nie posiada kabla play&charge.
    Jeśli nie masz takiego kabla to musisz go dokupić. Tego akumulatora nie naładujesz w taki sposób, ponieważ play&charge podłączasz z przodu pada do takiego slotu właśnie nad akumulatorem.

11. scooby666

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    on ma akku od play & charge... przecież baterie by zauważył... no to musisz kupić kabel usb do pada;) i będzie ładować

12. Centek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ok wielkie dzięki za pomoc... jestem nowy i nawet nie wiedziałem, że w tym aku mogą być baterie... niestety ja nie mam koszyczka na baterię, tylko akumulator i muszę dokupić ten kabel ;/

Dzięki za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum