1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad od X360 na pc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez .Michał, Wrzesień 2, 2011.

1. .Michał

.Michał Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziś kupiłem bezprzewodowego oryginalnego pada od X360, razem z odbiornikiem do PC. Po podłączeniu odbiornika do komputera i zainstalowaniu wszystkich sterowników, okazało się, że pad nie jest wykrywany. Gdzieś w internecie znalazłem, że pad będzie działał, jeśli uruchomi się komputer ponownie, odłączając uprzednio wszystkie urządzenia USB i zostawiający podłączony tylko odbiornik. I rzeczywiście pad był w takim wypadku wykrywany, ale cały problem polegał na tym, że gdy tylko podłączyłem myszkę (jedyny sprzęt na USB, którego używam na co dzień), połączenie z padem jest natychmiast zrywane. Wie ktoś może, co zrobić, aby pad i myszka działały jednocześnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak masz przejściówkę, to podłącz myszkę pod PS/2. Zobacz może coś da się ustawić w panelu sterowania "kontrolery gier".

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Myszka musi miec uklad obslugujacy PS/2, nie kazda myszka zadziala na przejściówce
    Pad podlaczasz z tylu czy z przodu obudowy ?
    Płyta glowna komputera nowa czy starsza ?

5. .Michał

.Michał Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pada podłączam z tyłu. Płyta do najnowszych już nie należy - Asus Striker Extreme (pierwsza wersja).
    Byłem z padem u kumpla i u niego działał normalnie. Jak u siebie podłączyłem inną myszkę, to też wszystko działa, zatem jestem niemal pewien, że to wina myszki, której używam na co dzień - Razera Death Adder.

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Mozliwe ze bierze duzo pradu choc nawet jak by brala te 5v 500mA to i tak inne urzedzenie powinno dzialac bez problemu, mozna tez przypuszczać ze linia 5v nie jest stabilna np kondensatory napuchnięte czy tez nie stabilna plyta glowna, zasilacz takze moze byc winowajca

Wgraj najnowsze sterowniki do chipsetu plyty glownej, mozliwe ze one powoduja problemy bo po czesci usb zarzadzaja takze sterowniki

7. .Michał

.Michał Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej wątpię, żeby odpowiedzialne były napięcia, bo pad ma chyba większy pobór prądu, a jak podłączam pod to samo wejście co myszkę drugiego pada (chillstream) to kontroler od Xboxa działa normalnie. Spróbuję przeinstalować te sterowniki, chociaż wątpię, aby coś to dało, bo ostatnie ich uaktualnienie miało miejsce jakieś pół roku przed tym jak płytę główną kupowałem, no ale spróbować nie zaszkodzi. Kondensatory postaram się posprawdzać jutro. No i może napisz do supportu Razera, możliwe, że oni coś poradzą...

Wczytywanie...

Poleć forum