1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad od xbox 360 a bijatyki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zaja_c, Listopad 23, 2010.

1. zaja_c

zaja_c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi mi o wasze opinie na ten temat czy ten pad jest az tak do **** jesli chodzi o mordobicia czy jednak mozna sie nauczyc? Chodzi mi przedewszystkim o tego nowego Mortal Kombata ktory ma wyjsc na poczatku 2011

2. Lotnik421 Xbox One

3. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    wcześniej dużo maniaczyłem z bratem w DOA4 nawet i 8h dziennie w wakacje
    gra się wygodnie, nawet przy "mordobiuciu" , pady nadal trzymają, wszystko ładnie pięknie
    więc polecam pada nawet przy bijatykach ;D

Pzdr4u

4. Milex

Milex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    022
    Moje doswiadczenia z bijatykami zwiazane sa z Tekenem, FightNightem, UFC, MMA.
    Pady przezyly bez szwanku kilkanascie piwnych imprez kolegami i nadal sa jak nowe, tak wiec wystarczy przyzwyczaic sie i nauczyc combosow :)

5. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    W SC4, VF5 i UFC2010 się sprawdza.

6. Microo

Microo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To raczej zależy od osoby, która trzyma tego pada, a nie od samego kontrolera. Dla dobrego gracza wystarczy nawet stary prostokąciak z NES'a, a i tak nie będzie narzekał.

Do nowego Mortala jeszcze trochę czasu, więc zdążysz się załapać na nowego krzyżaka.

Wczytywanie...

Poleć forum