1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad od Xboxa 360 do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yan12, Wrzesień 30, 2010.

1. Yan12

Yan12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałbym kupić pada od Xboxa, aby działał z moim PC. Wersję bezprzewodową można kupić od 80zł + do tego odbiornik za około 100zł to trochę drogo wychodzi. Zdecydowałem się dlatego na wersje przewodową pada, ale jego cena waha się w granicach 120-130zł. I tu moje pytanie skąd taka różnica? Pad bezprzewodowy, czyli teoretycznie lepszy, wygodniejszy i bardziej praktyczny jest tańszy od tego "gorszego" przewodowego.

Zna ktoś może sklep, gdzie najtaniej kupię taki pad, abym mógł korzystać z niego na komputerze? Oczywiście chodzi tylko o oryginalne wersje, żadne podróbki.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Wiadomo pad bezprzewodowy jest lepszy bo możesz z nim chodzić a przewodowy to musisz w jednym miejscu ^^

4. Yan12

Yan12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak, więc dlatego dziwię się, że są dużo tańsze od przewodowych.

No ale ja potrzebuję go do PC, więc bezprzewodowy niestety odpada, bo koszt odbiornika jest zbyt duży.

Więc gdzie najtaniej dostanę takiego pada? jak mówiłem na allegro najtańszy chyba 120zł szukam może gdzieś będzie taniej

5. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Ja 2 lata temu kupiłem na allegro zestaw pad + odbiornik za 169 zł, teraz możesz go dostać duzio taniej, osobiście ci to w pełni polecam :)

Wczytywanie...

Poleć forum