1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pad od xboxa 360 nie wlacza sie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lewy1109, Lipiec 28, 2014.

1. lewy1109

lewy1109 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piła, Poland
    Witam dostalem pada ktory sie nie wlacza wgl, i teraz moje pytanie brzmi czy oplaca sie go naprawiac? Sa dostepne plyty glowne (nie wiem jak to ujac) do pada by podminic go ? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    czemu od razu chcesz wymieniać płyte..
    Najpierw to pokombinuj z bateriami, podgiąć blaszki

4. DeferentToast

DeferentToast Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Daleko
    Ja miałem tak z moim padem. Jak grałem w fife i się wku..żyłem to jak ruszałem energicznie padem to się wyłączał. Podgiolem lekko blaszki i jest git :D

1 osoba to lubi.
  5. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sprawdź czy blaszki nie są zaśniedziałe podstaw inne pudełeczku od bateria sprawdzałeś czy pad włącza się na kablu ??.

6. lewy1109

lewy1109 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piła, Poland
    Wiec tak, DefentToast w tym momencie mi pomogles ale nie do tego pada ;p tez tak mam jak gram w fife ;] no a z tym drugim padem to nie Baloon 360 blaszki nie sa zasniedziale, inne pudelko bylo wkladane i nic nie pomogloa kabla do pada nie mam ;/

7. lewy1109

lewy1109 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piła, Poland
    A ogolnie to zawiozlem go to Tych (specjalistow) rozebral go nie bylo oznak zalania, podlaczal go nawet przez jakis (transformator na 12V) i tez nie chcial cos zaskoczyc, powiedzial ze cos grubszego wiec bedzie sprawdzal wszystkie luty jakie sa i jutro bede wiedzial :)

EDIT: A ogolnie to zawiozlem go to Tych (specjalistow) rozebral go nie bylo oznak zalania, podlaczal go nawet przez jakis (transformator na 12V) i tez nie chcial cos zaskoczyc, powiedzial ze cos grubszego wiec bedzie sprawdzal wszystkie luty jakie sa i jutro bede wiedzial :)

Wczytywanie...

Poleć forum