1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad od xboxa i PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Magaw, Grudzień 16, 2012.

1. Magaw

Magaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Witam !!!
    chcialbym zagrac na padzie od xboxa na pc. wiem ze potrzebuje kabla USB. Czy wystarczy tutaj ten kabel:

AKUMULATOR 3600mAh do XBOX 360 PLAY CHARGE - BA1 (2847375374) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    czy moze ten:
    KX3 KABEL PLAY & CHARGE DO XBOX 360 1,8 M (2865588969) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    albo takie cos:
    XBOX 360 WIRELESS RECEIVER NADAJNIK ODBIORNIK PC (2852400136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Ktore z tego zadziala i ktore bedzie lepsze? wiem ze to ostatnie na pewno zadziala, lecz co do tych dwóch pierwszych nie mam pewności.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    tylko ten ostatni się nadaje, te 2 pierwsze to ładowarki do baterii.

Wczytywanie...

Poleć forum