1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad od xboxa podłączenie do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koshiro, Kwiecień 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. koshiro

koshiro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z podłączeniem pada od Xboxa premium przez kabel (charge and play kit bo bateria trzyma mi 10sekund po odpięciu tego kabla) i nie mogę go połączyć z komputerem. Zainstalowałem sterowniki, restartowałem komputer już nie raz a po włączeniu "microsoft xbox 360 accesories for windows" cały czas mam niepodłączonego pada... Na padzie mrygają w stałych odstępach czasu wszystkie diody...

Co począć... :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ten kabel działa tylko z konsolą.Do peceta możesz podłączyć tylko pad przewodowy.

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Omg, jak ty chcesz podłączyć pada do pc przez play & charge ? przecież ten kabelek służy jedynie do ładowania... Kup pada przewodowego, moduł Rf lub to co kolega wyżej ci zaproponował.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum