1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad od xone pod pc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Toolfeed, Luty 3, 2016.

1. Toolfeed

Toolfeed Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chciałbym zapytać czy żeby grać w opcji streamingu na windows 10 z xboxa albo ogólnie na pc pograć na padzie od xone trzeba jakiś dedykowany kabel czy mogę podłączyć pada do pc za pomocą np kabla USB od mojego galaxy s4?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Obojętnie jaki przewód z mini USB.

4. Toolfeed

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mini a micro to jeden luj? :D

a jak po kablu podłączam to wyciągnąć baterie czy to nie przeszkadza jak tam będą ??

A i żeby odrębnego tematu nie tworzyć to mój kumpel ma x360 i mógłbym u niego zalogować się moim kontem i dodać gry z golda które są na 360 przez jego konsoli i potem usunąć całkowicie dane mojego konta z jego konsoli? a i wtedy też mógłby on u siebie dodać do kolejki pobierania te gry i grać w nie bez mojego konta dopóki ich nie usunie tak??

Ostatnio edytowane przez moderatora: Luty 4, 2016
  5. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Możesz też kupić za 99 zł adapter do łączności bezprzewodowej pod pc , mam taki i imo warto , pad śmiga jak z xone ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

6. Toolfeed

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi tam adaptera nie trzeba bo mam pad od x360 z adapterem pod PC a i tak mało co gram bardziej chodzi do laptopa bo na nim win10 mam żeby tam gry np streamować z konsoli jak TV jest zajęty to wystarczy po kablu po co 100zł wydawać :D Szkoda ze z adapterem od pada od x360 nie działa ten od xone :p

7. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wystarczy zwykły kabel jak od ładowarki do telefonu. Sprawdzałem jak działa ten streaming.

Wczytywanie...

Poleć forum