Pad - odwrotnie ustawiony

Sebancisz

Świeżak
Świeżak
Czy mogę zmienić ustawienia pada? Chodzi mi o sytuację kiedy postać z gry ma spojrzeć w górę lub w dół, jeśli pcham dźwignię do przodu postać patrzy do góry, jeśli ściągam do siebie to patrzy w dół. Potrzebuję to tak przestawić aby było odwrotnie.
Podejrzewam, że problem był już poruszany na forum ale nie mogę go wyszukać. Jeśli już taki temat istnieje to proszę mój post zamknąć i podrzucić mi link.
Na usprawiedliwienie - jestem nowy i to mój pierwszy post. Z góry dziękuję.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W ustawieniach gry, szukaj pod haslem odwrocone sterowanie.
Niestety nie powiedziales jaka to gra.
 

cezeusz

Użytkownik
Użytkownik
Chyba, że gra jest nie polskojęzyczna. Wówczas tak jak podpowiada kolega Touch! musisz szukać w ustawieniach. Jednak kieruj się intuicją. Przeważnie są obrazki podpowiadające co to za ustawienie. Niestety nie we wszystkich grach.
 

Sebancisz

Świeżak
Świeżak
Jak na razie to w każdej grze mam tak samo ustawionego pada, myślałem, że to wina konsoli. Głównie chodzi mi o grę flashpoint. Kombinowałem już z ustawieniami ale mogę zamienić tylko funkcje z lewej na prawą stronę ale opcja "patrz w dół/górę" pozostaje bez zmian.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Powinno byc cos z "invert"

P.S. Pierwszy raz sie spotykam z nazwaniem analoga dzwignia :]
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
Szukaj, powinno być coś takiego jak "Inverted Look".

Inaczej zmienić się nie da jak w opcjach gry.
 

Sebancisz

Świeżak
Świeżak
MrKilljoy - ja już jestem gość starej daty. Coś co wystaje i porusza się we wszystkie strony to dźwignia. Dla mnie już są nie do przyjęcia słowa komp, THX, dzięks, itp.
Dzięki za pomoc , pokombinuję ale już w nowym roku.

Udało się! Faktycznie w opcjach gry znalazłem słowa kluczowe - "invert" - metoda prób i błędów i się powiodło.
Dzięki jeszcze raz, mam nadzieję , że w końcu rozgryzę tę konsolę i nie będę zadawał więcej takich głupich pytań.
 

Do góry Bottom