1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad - odwrotnie ustawiony

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sebancisz, Grudzień 30, 2010.

1. Sebancisz

Sebancisz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mogę zmienić ustawienia pada? Chodzi mi o sytuację kiedy postać z gry ma spojrzeć w górę lub w dół, jeśli pcham dźwignię do przodu postać patrzy do góry, jeśli ściągam do siebie to patrzy w dół. Potrzebuję to tak przestawić aby było odwrotnie.
    Podejrzewam, że problem był już poruszany na forum ale nie mogę go wyszukać. Jeśli już taki temat istnieje to proszę mój post zamknąć i podrzucić mi link.
    Na usprawiedliwienie - jestem nowy i to mój pierwszy post. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    W ustawieniach gry, szukaj pod haslem odwrocone sterowanie.
    Niestety nie powiedziales jaka to gra.

4. cezeusz

cezeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba, że gra jest nie polskojęzyczna. Wówczas tak jak podpowiada kolega Touch! musisz szukać w ustawieniach. Jednak kieruj się intuicją. Przeważnie są obrazki podpowiadające co to za ustawienie. Niestety nie we wszystkich grach.

5. Sebancisz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak na razie to w każdej grze mam tak samo ustawionego pada, myślałem, że to wina konsoli. Głównie chodzi mi o grę flashpoint. Kombinowałem już z ustawieniami ale mogę zamienić tylko funkcje z lewej na prawą stronę ale opcja "patrz w dół/górę" pozostaje bez zmian.

6. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Powinno byc cos z "invert"

P.S. Pierwszy raz sie spotykam z nazwaniem analoga dzwignia :]

7. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Szukaj, powinno być coś takiego jak "Inverted Look".

Inaczej zmienić się nie da jak w opcjach gry.

8. Sebancisz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    MrKilljoy - ja już jestem gość starej daty. Coś co wystaje i porusza się we wszystkie strony to dźwignia. Dla mnie już są nie do przyjęcia słowa komp, THX, dzięks, itp.
    Dzięki za pomoc , pokombinuję ale już w nowym roku.

Udało się! Faktycznie w opcjach gry znalazłem słowa kluczowe - "invert" - metoda prób i błędów i się powiodło.
    Dzięki jeszcze raz, mam nadzieję , że w końcu rozgryzę tę konsolę i nie będę zadawał więcej takich głupich pytań.

Wczytywanie...

Poleć forum