1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad oszalał, nie działa Rb

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wasil23oki, Czerwiec 10, 2013.

1. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Wiam, wczoraj wieczorkiem wszystko było ok z padem, dziś grając w fifę zauważyłem że za każdym razem piłkarze dziwnie przyjmują piłkę tak jakby było non stop wciśnięte przyspieszenie. I tak właśnie się później okazało, w fifie nie trzymając żadnego przycisku piłkarz biegł, a w menu Rb znów nie działa (w fifie Rb to sprint), ponadto LT czyli guzik odpowiedzialny za triki tez padł. Pad nie spadł, zawsze o niego dbałem, wygląda jak nowy i ma 2 miesiące. Co mogło się stać?, nie mam gwarancji.

Nie pisz jednego postu pod drugim w odstępie kilku minut, używaj funkcji edytuj TigraTeam

2. Lotnik421 Xbox One

3. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W Fifie sprint domyślnie ustawiony jest pod RT (prawy spust). Nie możesz sprawdzić przypadkiem, jak pad sprawuje się w innych grach?

/Wysłane z telefonu/

4. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Sprawdziłem go teraz pod komputerem...poprze czujnik, i wybrałem kontrolery do gier i właściwości i tam jak są te guziki wszystkie to rb nie jest wciśnięty dopóki nie zrobię jakiegoś ruchu tzn, jak porsze gałką czy wcisne jakis guzik rb staje sie włączony i juz nie idzie z tym nic zrobic...klikanie nie pomaga...

5. ligeza

ligeza Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam podobny problem, rozebrałem pada ale nie wiem co mogło się uszkodzić. Tak jakby klawisz RB był ciągle wciśnięty. Czy może ktoś coś doradzić? Czy wymiana tego układu elektronicznego od przycisku pomoże, czy problem może być w czymś innym?

6. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Zapewne jest uszkodzony. Wymiana powinna pomóc.
    Dodam, że nie jest to łatwa robota, jeśli masz dobre zdolności manualne to sobie z tym poradzisz.
    Jeśli nie, oddaj do jakiegoś 'fachowca-elektronika', za flache Ci to zrobi. ; )

7. ligeza

ligeza Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki za naprowadzenie, aby się upewnić to odgiąłem tą blaszkę z przodu (wystarczyło tylko z tych dwóch górnych czarnych punktów oderwać) i wyciągnąłem ten przycisk oraz blaszkę która była pod przyciskiem, przedmuchałem, poskładałem z powrotem tak jak było i kropelka superglue. Pad działa jak nowy. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum