1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad podobny do pada z Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szimu, Grudzień 22, 2013.

1. Szimu

Szimu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kłobuck
    Witam, jaki pad podobny do tego z xboxa 360 do pc można kupić coś typu "speedlink xeox" link : Game Pad PC na USB SpeedLink XEOX Xbox style KrK (3746011805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. do max 60 zł do gier typu :
    - Assassin's creed 2
    - Mirror's edge
    - Prince of persia
    Pad może być używany wtedy proszę o link do niego.
    Od dzieciństwa grałem na ps2 czy teraz trudno będzie mi się przyzwyczaić do "nowego" ? Kiedyś w sklepie grałem na xboxie 360 w prince of persia i dość miło mi się grało :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To nie lepiej będzie dołożyć i kupić oryginalny pad od M$ skoro ci się podobał i grało się na nim dobrze? Spokojnie za 100 zł kupisz.

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Poszukaj używanego pada do X360, kablową wersje powinieneś kupić do 60zł, zawsze masz gwarancję jakości i to że będzie działać i to bez konfiguracji czego nie można powiedzieć o "podróbkach".

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum